Noční linka21. listopadu  2015 v 23:00  

Sobota: Dětské hlášky

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Děti dokážou překvapit a leckdy z nich vypadne něco, co se dá tesat do kamene a v rodině se to po generace traduje, máte něco takového i u vás? Jakou dětskou hlášku, která vás zaujala, případně i dostala do kolen jste slyšeli?

Dětský svět nedotčený dospělými zkušenostmi má svou zvláštní krásu. Děti si mnohdy spojí to, co by nás ani nenapadlo a pak vznikne výrok, který je někdy komický, někdy směšný, ale když se nad ním zamyslíme, zjistíme, že má něco do sebe. 

Než život zkrotí bezbřehou dětskou fantazii, je třeba si ty hlášky zapamatovat a uložit do paměti. Právě o to nám v téhle Noční lince půjde a věřím tomu, že vašich reakcí bude dost a dost. 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 23. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Úklid v domácnosti

  Domácí úklid se prostě jednou za udělat musí. Jsou ale mezi námi mnozí, kteří z těch mnoha úkonů určité věci nesnášejí. Někdo nerad žehlí, druhý naopak, raduje se, jak je prádlo hladké a voňavé. Jak jste na tom vy?

   
 • 22. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Máte klidnou, nebo spíš „italskou“ domácnost?

  O co se nejčastěji s partnerem hádáte? Jsou předmětem hádky i drobnosti, jaké? Lítali u vás doma někdy talíře nebo vybavení bytu? Dokážete si věci vyříkat, nebo raději rezignujete a odcházíte? Dokázali jste svému partnerovi...

   
 • 21. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: Umění stárnout

  Umíme stárnout, nebo se těžko smiřujeme s tím, že už nám není dvacet? Máme svůj recept na to, jak zůstat věčně mladý? Myslíte, že takový recept někde na světě existuje? Nebo se domníváte, že za vše mohou geny a tak...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace