Noční linka21. listopadu  2015 v 23:00  

Sobota: Dětské hlášky

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Děti dokážou překvapit a leckdy z nich vypadne něco, co se dá tesat do kamene a v rodině se to po generace traduje, máte něco takového i u vás? Jakou dětskou hlášku, která vás zaujala, případně i dostala do kolen jste slyšeli?

Dětský svět nedotčený dospělými zkušenostmi má svou zvláštní krásu. Děti si mnohdy spojí to, co by nás ani nenapadlo a pak vznikne výrok, který je někdy komický, někdy směšný, ale když se nad ním zamyslíme, zjistíme, že má něco do sebe. 

Než život zkrotí bezbřehou dětskou fantazii, je třeba si ty hlášky zapamatovat a uložit do paměti. Právě o to nám v téhle Noční lince půjde a věřím tomu, že vašich reakcí bude dost a dost. 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 12. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Máte rádi hory?

  Máte rádi hory? Co pro vás znamenají? Jezdíte do hor? A co jste v nich zažili nezapomenutelného? Nebo jsou hory na vás příliš drsné a vyhledáváte nížiny a moře?

   
 • 11. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Vánoční cukroví

  Jaké cukroví se peče u vás doma? Kolik druhů pečete? Pečete si sami i vánočku? Co u vás doma nesmí chybět na Štědrovečerní tabuli, která ze sladkostí, kterou si upečete? Kolik času na přípravu této sváteční večeře ...

   
 • 10. prosince  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Kdo mě v životě ovlivnil, v dobrém i ve zlém

  Kdo na vás měl vliv v dětství? Vzpomenete si na člověka, kterého jste měli jako vzor? Kdo se vám svým chováním vryl do paměti, byť jste se s ním třeba jen potkali? Byli to rodiče, prarodiče, kamarád nebo někdo úplně...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace