Noční linka21. listopadu  2015 v 23:00  

Sobota: Dětské hlášky

Roman Stupka - Foto: Khalil Baalbaki

Roman StupkaFoto: Khalil Baalbaki

Děti dokážou překvapit a leckdy z nich vypadne něco, co se dá tesat do kamene a v rodině se to po generace traduje, máte něco takového i u vás? Jakou dětskou hlášku, která vás zaujala, případně i dostala do kolen jste slyšeli?

Dětský svět nedotčený dospělými zkušenostmi má svou zvláštní krásu. Děti si mnohdy spojí to, co by nás ani nenapadlo a pak vznikne výrok, který je někdy komický, někdy směšný, ale když se nad ním zamyslíme, zjistíme, že má něco do sebe. 

Než život zkrotí bezbřehou dětskou fantazii, je třeba si ty hlášky zapamatovat a uložit do paměti. Právě o to nám v téhle Noční lince půjde a věřím tomu, že vašich reakcí bude dost a dost. 

Autor:  Roman Stupka
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 17. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Jste pověrčiví?

  Máme za sebou víkend, který nám začal pátkem třináctého. Možná si řeknete: „Pěkná pověra...“ Ale co když na ní něco je? Pověry ovlivňují náboženství, vědu, sport, obchod i kulturu. V dobách rozvoje vědy a techniky jsou...

   
 • 16. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Móda včera a dnes

  Dnes je Mezinárodní den výživy, ale o jídle a stravovacích návycích jsme v nedávných Nočních linkách mluvili často. Proto se ptám: „Umíte vařit?“ Tato otázka patří nejen mužům, ale i ženám.

   
 • 15. října  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Co vás život naučil?

  Každý z nás někde vyrůstal a z dětství a mládí se postupně dostával se do „světa dospěláků“. A zatímco v mládí to vypadalo, že se věci dějí, aniž bychom se jimi museli nějak víc zabývat, s přibývajícím věkem jsme začali...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace