Noční linka18. března  2017 v 23:00  

Sobota: Dospělost a my

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Kdy jste ve svém životě skutečně dospěli? Jaká životní zkušenost byla vaší vstupenkou do dospělosti? Kdy jste sami na sobě pocítili, že už můžete vzít život do svých rukou a být plně odpovědní za své činy?

Dospělými jsme oficiálně v 18 letech, v reálném životě se ale s touto číslovkou často rozcházíme - dospělost přichází až později, po té, co nabudeme životní zkušenosti. 

Je ale možné, že jsme „vhozeni do vody“ naopak daleko dřív, a jsme nuceni ještě během dospívání se o sebe sami postarat. Dospělácký svět v určitém věku velmi láká a pak zase velmi často vzpomínáme, jaké to bylo krásné býti dětmi! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 25. dubna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Co jste zdědili po předcích?

  Jaké vlastnosti, jaká gesta, ale také třeba nemoci, nebo úzkosti jste zdědili po předcích? Nebo jste zdědili třeba smysl pro humor a pozitivní přístup k životu? Co všechno můžeme podědit po našich předcích?

   
 • 24. dubna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Recept na dobrou náladu

  Recept na dobrou náladu nedokáže napsat žádný lékař, byť by měl stovky titulů. Přesto má téměř každý z nás něco, co mu náladu pokaždé rozjasní. Jaký recept máte vy?

   
 • 23. dubna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Světový den knihy

  Dnes je Světový den knihy a kolem knížek se bude točit i naše setkání v Noční lince. Samozřejmě se zeptám, co právě čtete, zda víte, kolik knih je ve vaší knihovně a c děláte s knihami, které jste už přečetli a nehodláte...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace