Noční linka18. března  2017 v 23:00  

Sobota: Dospělost a my

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Kdy jste ve svém životě skutečně dospěli? Jaká životní zkušenost byla vaší vstupenkou do dospělosti? Kdy jste sami na sobě pocítili, že už můžete vzít život do svých rukou a být plně odpovědní za své činy?

Dospělými jsme oficiálně v 18 letech, v reálném životě se ale s touto číslovkou často rozcházíme - dospělost přichází až později, po té, co nabudeme životní zkušenosti. 

Je ale možné, že jsme „vhozeni do vody“ naopak daleko dřív, a jsme nuceni ještě během dospívání se o sebe sami postarat. Dospělácký svět v určitém věku velmi láká a pak zase velmi často vzpomínáme, jaké to bylo krásné býti dětmi! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 27. března  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Váš svatební den

  Jak jste prožili váš svatební den? Byl to pro vás nejkrásnější den v životě? Kde jste svatbu oslavili? Měli jste velkou svatbu nebo jste dali přednost svatbě pouze se svědky? Jaké šaty jste si na tento den pořídili?...

   
 • 26. března  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: O stromech vašeho života

  Věříte v sílu stromů? Máte na zahradě nebo v lese svůj oblíbený strom? Vysadili jste někdy strom a roste společně s vámi? Jaký je váš oblíbený druh a proč? Chodíte do lesů, parků a sadů právě za jarní energií stromů?...

   
 • 25. března  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Jak se měří štěstí?

  Čím poměřujete štěstí ve svém životě? Je to něco hmotného? Nebo je to o pocitu a stavu naší duše? Je pro vás naše země zemí, kde jste šťastni?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace