Noční linka9. září  2017 v 23:00  

Sobota: Každý jsme odněkud a po někom

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Znáte kořeny svého rodu? Máte příbuzné za hranicemi republiky? Dokonce třeba i mimo Evropu? Měli jste ve vašem rodě třeba nějaké šlechtice nebo významné předky, o kterých jste se dozvěděli až nedávno? A pátrali jste někdy po svých předcích? Co zajímavého jste zjistili? Je pro vás důležité vědět, po kom vlastně jste?

Někdo kronikami rodů a historií svého rodu a svých předků přímo žije, hodně pátrá a pídí se po stále nových informacích a někdo toho zase mnoho neví a vlastně skončí u své babičky a svého dědy, protože o těch ještě starších se nic nikdy ani v rodině nedozvěděl. Jak jste na tom vy? Znáte své předky? 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 23. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Úklid v domácnosti

  Domácí úklid se prostě jednou za udělat musí. Jsou ale mezi námi mnozí, kteří z těch mnoha úkonů určité věci nesnášejí. Někdo nerad žehlí, druhý naopak, raduje se, jak je prádlo hladké a voňavé. Jak jste na tom vy?

   
 • 22. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Máte klidnou, nebo spíš „italskou“ domácnost?

  O co se nejčastěji s partnerem hádáte? Jsou předmětem hádky i drobnosti, jaké? Lítali u vás doma někdy talíře nebo vybavení bytu? Dokážete si věci vyříkat, nebo raději rezignujete a odcházíte? Dokázali jste svému partnerovi...

   
 • 21. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: Umění stárnout

  Umíme stárnout, nebo se těžko smiřujeme s tím, že už nám není dvacet? Máme svůj recept na to, jak zůstat věčně mladý? Myslíte, že takový recept někde na světě existuje? Nebo se domníváte, že za vše mohou geny a tak...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace