Noční linka30. prosince  2017 v 23:00  

Sobota: Tak už jdeme do finále

Karel Sladký - Foto: Khalil Baalbaki

Karel SladkýFoto: Khalil Baalbaki

Rok pomalu končí a jaký byl pro vás? Co vám dal a co vzal? Co důležitého jste letos zvládli, překonali? Co jste se letos naučili, pochopili? Jak budete v osobní rovině na rok se sedmičkou na konci vzpomínat? Patříte mezi lidi, kteří v závěru roku bilancují?

V závěru roku možná i na vás doléhá mírná nostalgie. Nejen proto, že budeme zase o rok starší, ale pomalu uzavíráme další kapitolu našeho života. 

Na to dobré, co nám končící rok dal, bychom určitě neměli zapomenout. Možná jste překonali vážnou nemoc, nějakou krizi, poznali nové přátele, kamarády, zažili setkání po letech, získali novou lásku nebo konečně práci, po které jste toužili. 

Je toho hodně, za co člověk může být vděčný. Za co byste poděkovali končícímu roku? V čem zůstane v dobrém ve vašem srdci? Na vaše příběhy a vyprávění se těším. 

Autor:  Karel Sladký  (kas)
Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 20. ledna  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: O lidech bez domova

  Znáte lidi, kteří se najednou ocitli bez domova? Jak se díváte na bezdomovce? Znáte příběh nějakého konkrétního? Pomáhali jste mu?

   
 • 19. ledna  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Jak jste žádali rodiče partnera o ruku?

  Jaké bylo vaše první setkání s rodiči partnerky či partnera, se kterým jste uvažovali o svatbě? Pánové, měli jste kytku? A jakou? Dámy, byla upečená bábovka podle hesla „to slečna sama“? Anebo tyhle scénky známe jen...

   
 • 18. ledna  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Když je láska u konce

  Jak poznat, že náš vztah je už nefunkční? Že je láska u konce? Kdy udělat to závažné rozhodnutí a ze vztahu odejít? Udělali jste vy sami někdy tento krok ve svém životě? A nelitovali jste?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace