Noční linka17. května  2017 v 23:00  

Středa: Mezinárodní den muzeí

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Čas od času určitě každý z nás zajde občas do muzea či na nějakou pěknou výstavu, aby se dozvěděl mnohé z určitého oboru nebo z historie a nebo zjistil, co nového se podařilo objevit třeba archeologům. Mnohá muzea také navštěvujeme při svých cestách v zahraničí, abychom se seznámili s navštívenou zemí ještě více a něco se dozvěděli také o jejích obyvatelích. A právě nyní si muzea oslavují svůj mezinárodní den.

Chodíte rádi do muzeí? Která jste navštívili a kam se rádi vracíte? Jaké expozice vás baví a jaké lákají? A co jste viděli třeba v zahraničí a co byste doporučili i ostatním? 

Pozvěte nás i do míst, kde žijete a kde jsou třeba ne příliš známá soukromá muzea či se vystavují malé, ale velmi zajímavé soukromé sbírky! Tipů na dobré výlety není nikdy dost! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 24. září  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Rozvod a život po něm

  Je málo párů se dokáže rozejít v klidu a slušnosti. Patříte mezi ně? Anebo to, že vy jste už spolu nemohli žít, prožívali v křiku a nadávkách i vaše děti?

   
 • 23. září  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Malé obchody versus supermarkety

  Kde nakupujete potraviny? Jste věrní obchůdkům malých podnikatelů nebo dáte přednost marketům, kde nabízí téměř vše? Je u vás na vsi smíšené zboží nebo musíte za nákupy dojíždět? Máte krámek spojený s místní hospodou,...

   
 • 22. září  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Pohlednice, dopisy… Nezapomněli jsme je psát?

  Kdy jste naposledy napsali a poslali, nebo dostali pohlednici nebo dopis? Schováváte si staré pohlednice a dopisy? Jaké jsou ty nejzajímavější? A v čem je pro vás jejich kouzlo?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace