Noční linka17. května  2017 v 23:00  

Středa: Mezinárodní den muzeí

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Čas od času určitě každý z nás zajde občas do muzea či na nějakou pěknou výstavu, aby se dozvěděl mnohé z určitého oboru nebo z historie a nebo zjistil, co nového se podařilo objevit třeba archeologům. Mnohá muzea také navštěvujeme při svých cestách v zahraničí, abychom se seznámili s navštívenou zemí ještě více a něco se dozvěděli také o jejích obyvatelích. A právě nyní si muzea oslavují svůj mezinárodní den.

Chodíte rádi do muzeí? Která jste navštívili a kam se rádi vracíte? Jaké expozice vás baví a jaké lákají? A co jste viděli třeba v zahraničí a co byste doporučili i ostatním? 

Pozvěte nás i do míst, kde žijete a kde jsou třeba ne příliš známá soukromá muzea či se vystavují malé, ale velmi zajímavé soukromé sbírky! Tipů na dobré výlety není nikdy dost! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 29. května  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Svátek sousedů

  Každý máme své sousedy a zpravidla ty, které jsme si nevybrali, ale nadělil nám je život sám. I když moudří by řekli, že si sousedy, na rozdíl od rodinných příslušníků, můžeš vybrat! Ať tak či onak, každý máme své sousedské...

   
 • 28. května  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Turistická sezóna

  Turistika je zájmová činnost spočívající v krátkodobém cestování a poznávání prostředí, krajiny, památek, zvyků a lidí. Pak se turista vrací na místa svého obvyklého pobytu.

   
 • 27. května  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Co dokáží šikovné a tvořivé ruce?

  Co jste vytvořili, vyrobili vlastníma rukama? Vymysleli jste i nějaký šikovný „zlepšovák“? Možná vás ruce živí, možná vytváříte a vyrábíte různé dárky pro radost přátelům?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace