Noční linka17. května  2017 v 23:00  

Středa: Mezinárodní den muzeí

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Čas od času určitě každý z nás zajde občas do muzea či na nějakou pěknou výstavu, aby se dozvěděl mnohé z určitého oboru nebo z historie a nebo zjistil, co nového se podařilo objevit třeba archeologům. Mnohá muzea také navštěvujeme při svých cestách v zahraničí, abychom se seznámili s navštívenou zemí ještě více a něco se dozvěděli také o jejích obyvatelích. A právě nyní si muzea oslavují svůj mezinárodní den.

Chodíte rádi do muzeí? Která jste navštívili a kam se rádi vracíte? Jaké expozice vás baví a jaké lákají? A co jste viděli třeba v zahraničí a co byste doporučili i ostatním? 

Pozvěte nás i do míst, kde žijete a kde jsou třeba ne příliš známá soukromá muzea či se vystavují malé, ale velmi zajímavé soukromé sbírky! Tipů na dobré výlety není nikdy dost! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 26. července  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Středa: Partnerská komunikace

  O čem se svými partnery mluvíte či o čem jste mluvili nejčastěji a je pro vás vzájemná komunikace stále důležitější, než společné sledování televize? Jaká jsou vaše častá témata? Co bylo v práci, co bylo k obědu, co...

   
 • 25. července  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Jak si kdo ustele...

  Jaké bylo nejzajímavější místo, na kterém jste kdy spali? A kde se vyspíte nejlépe? Patříte k nespavcům, nebo k těm šťastlivcům, kteří jsou schopni usnout kdykoliv a kdekoliv, kam je člověk postaví, nebo posadí?

   
 • 24. července  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Co si asi zvířata mezi sebou povídají?

  Napadá vás o čem si zvířátka, či vaši domácí mazlíčci povídají a co zrovna řeší? Co pak asi probírají dvě slepice na dvorku, či koho pomlouvají třeba dvě husy? A co si mezi sebou pískají ptáci, když odlétají v hejnu...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace