Noční linka14. března  2018 v 23:00  

Středa: My a naše paměť

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Jak vám slouží paměť? Měli jste někdy pocit, že se s věkem zhoršuje? Pracujete nějak na tom, abyste byli ve správné psychické kondici a paměť vám dobře sloužila?

Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging vyhlásila od pondělí 12. 3. 2018 do neděle 18. 3. 2018 NÁRODNÍ TÝDEN TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI. 

Kdo z nás by nechtěl mít po celý život dobrou paměť! Jako pro všechno je ale potřeba pro to také něco udělat. Mnozí víme, že jsou speciální cvičení pro trénink paměti, speciální testy a že pomoci nám také může celoživotní kontakt s těmi správnými lidmi. 

Nebo, že si můžeme dát dobře poradit od odborníků, kteří se problematikou trénování paměti zabývají. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 18. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Rozpad Československa a lidské osudy

  V roce 1992 bylo na základě dohody mezi Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem rozdělena tehdejší Česko-Slovenská republika na dva samostatné státy. Stalo se tak 74 let od vniku samostatného Československa.

   
 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   
 • 16. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Čím pro vás byl tatínek

  Jaký byl /je/ ten váš? Jak jste ho vnímali? Co vás táta naučil, co Vám dal do života? Byl to respektovaný člověk, hlava rodiny? Byl to i kamarád? Vzpomínáte na svého tatínka s láskou, nebo jinak?

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas