Noční linka9. srpna  2017 v 23:00  

Středa: Naše nejlepší prázdniny

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Jaké byly ty vaše nejlepší prázdniny? Bylo to bezstarostné léto u babičky na chalupě, „na samotě u lesa“, nebo jste na těch svých nejlepších prázdninách prožili něco exotického a neobyčejného? Svezli jste se třeba na plachetnici, naučili se na surfu?

Léto je čas dovolených, tedy období, které patří zábavě a odpočinku. Prázdniny jsou zkrátka úžasná věc. Jsou to přece dva měsíce sladkého letního nicnedělání, poznáváme první lásky, krademe nebo si spíše půjčujeme přes plot červené třešně, jezdíme na kolech, sbíráme koše hub a koupeme se v každém potoku i rybníku. Jaké byly ty vaše nejlepší prázdniny a jaké jsou vaše vzpomínky? 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 19. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Když přijde velká voda a vichřice

  Vzpomínáte na povodně před patnácti lety? Na velkou vodu, která přišla o pár let dřív na Moravu? Měli jste i vy vodu všude? Pomohl vám tenkrát někdo? Co jste zachraňovali jako první? Jak se na ty události díváte z odstupem?...

   
 • 18. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Co považujete ve svém životě za úspěch?

  Co je vaším životním úspěchem? Řekli byste o sobě, že jste úspěšní a v čem? Chopili jste se nějaké životní šance, příležitosti, která vyšla a vám přinesla úspěch a tedy i radost, naplnění?

   
 • 17. srpna  2017 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Čtvrtek: Člověk, který mě zklamal

  Jsou lidé, které přijměte do svého srdce, a oni vás potom zklamou. Jak jste se v životě zklamali, zmýlili v partnerovi či příteli? Jsou ve vašem životě lidé, které byste raději vyškrtli a nepoznali je, nebo jste měli...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace