Noční linka9. srpna  2017 v 23:00  

Středa: Naše nejlepší prázdniny

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Jaké byly ty vaše nejlepší prázdniny? Bylo to bezstarostné léto u babičky na chalupě, „na samotě u lesa“, nebo jste na těch svých nejlepších prázdninách prožili něco exotického a neobyčejného? Svezli jste se třeba na plachetnici, naučili se na surfu?

Léto je čas dovolených, tedy období, které patří zábavě a odpočinku. Prázdniny jsou zkrátka úžasná věc. Jsou to přece dva měsíce sladkého letního nicnedělání, poznáváme první lásky, krademe nebo si spíše půjčujeme přes plot červené třešně, jezdíme na kolech, sbíráme koše hub a koupeme se v každém potoku i rybníku. Jaké byly ty vaše nejlepší prázdniny a jaké jsou vaše vzpomínky? 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 27. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Rozhlas nebo rádio?

  Slavíme 95. narozeniny – tedy my rozhlasáci a samozřejmě především vy, naši posluchači, bez kterých bychom se neobešli. Stejně jako herci v divadle bez diváků.

   
 • 26. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Sobota: Kdo je ve vašem životě andělem?

  Kdo vám v životě hodně pomohl a pomáhá? Kdo při vás stojí? Je vaším andělem někdo z rodiny, přátel, nebo někdo úplně cizí? Možná za anděla považujete vašeho zachránce, nebo člověka, který vám daroval orgán pro transplantaci?...

   
 • 25. května  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pátek: Sečení luk, ale i srnčat

  Jak by se dalo podle vás zmrzačení srnčat předejít? Jak řešili lidé tenhle problém před třiceti, padesáti lety? Co na to říkáte z pohledu zemědělce, myslivce? Pomohl by zákon, pokuty? Je možné zvěř z luk vyhnat? Kam...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace