Noční linka30. srpna  2017 v 23:00  

Středa: Prázdniny jsou pryč

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Prázdniny jsou pryč, za dveřmi je babí léto a nový školní rok. Těšíte se na závěr léta? Nebo je před vámi ještě mnoho dovolenkových dní? A vůbec, jak jste si to letošní léto užili a na co budete nejvíce vzpomínat? Pokud doma máte školáky, jak se s nimi připravujete na nový školní rok plný povinností?

Málokdo z nás by asi řekl, že nemá rád léto. V létě toho tak nějak více stihneme, užíváme si dlouhých dní, jdeme vstříc novým zážitkům i novým přátelům a snad nikdo nemůže odpovědět, že nezažil a neužil vůbec nic! 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 19. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Váš ochranný amulet

  Máte svůj ochranný amulet nebo talisman pro štěstí? Kdo vám ho dal? Někdo pro vás hodně důležitý? Myslíte, že jste někdy zažili situaci, kdy vám amulet pomohl, nebo jste alespoň díky němu pocítili úlevu? Věříte v ochrannou...

   
 • 18. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Rozpad Československa a lidské osudy

  V roce 1992 bylo na základě dohody mezi Václavem Klausem a Vladimírem Mečiarem rozdělena tehdejší Česko-Slovenská republika na dva samostatné státy. Stalo se tak 74 let od vniku samostatného Československa.

   
 • 17. června  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Houbaření

  Vyšli jste si už letos do lesa na houby? Jaký byl váš první úlovek? Jaké houby sbíráte? Vyznáte se v houbách dobře nebo sbíráte jen nejznámější druhy? Jaký les je tím vaším oblíbeným? Kromě toho, že houby sbíráte, jíte...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas