Noční linka6. září  2017 v 23:00  

Středa: Přezdívky a my

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Měli jste někdy nějakou přezdívku, nebo dokonce několik přezdívek? Jak jste si je vykoledovali a jak se vám líbila či líbí? Máte pocit, že mnozí ani neznají pořádně vaše pravé jméno, protože vám celý život říkají přezdívkou? Říkali vám nějak netypicky třeba i doma vaši rodiče? A co přezdívky v partnerském vztahu? Některé se určitě dají říci nahlas, ne?

Někdo z nás neměl nikdy žádnou přezdívku, jiní dostanou v každém svém životním období třeba novou. Někomu se s jeho přezdívkami žije spokojeně a někdo je zase nemá rád. A někdo o své přezdívce ani neví, protože mu tak ostatní říkají tajně a má to možná své důvody. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 20. března  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Nejšťastnější země

  Jak se vlastně měří štěstí? Čím poměřujete štěstí ve svém životě? Je to něco hmotného? Nebo je to o pocitu a stavu naší duše? Je pro vás naše země zemí, kde jste šťastni?

   
 • 19. března  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Svátek Josefů a veselé oslavy

  Na svátek Josefů je prostě u nás zvykem vesele slavit. Čím to je, že si všichni pamatují Josefy a na Jirky třeba zapomínáme? Čím to, že si Josefové získali takovou popularitu a připomínáme si je snad všichni? Jaké známé...

   
 • 18. března  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Třídíte odpad, nebo vám to přijde zbytečné?

  Co všechno třídíte? Plast, papír, sklo, ale i elektro, hliník nebo třeba textil a bioodpad? Máte v dosahu popelnice na sběr? Jak to máte zařízené doma na třídění odpadu? Pořídili jste si vermikompostér? Jak to děláte...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace