Noční linka16. srpna  2017 v 23:00  

Středa: Rychle, zdravě, chutně aneb Zdravé letní večeře

Jitka Lukešová - Foto: Petr Kubala

Jitka LukešováFoto: Petr Kubala

Jíte rádi a rádi připravujete rychlé, ale fakt moc dobré a také zdravé letní večeře? Pochlubte se se svými specialitami. Z jakých třeba sezónních surovin, ovoce i zeleniny rádi vaříte? A když cestujete, patří k vašim zážitkům i ochutnávání specialit v cizích zemích? Přivezli jste si ze svých cest a ze svých dovolených i kulinářské inspirace a třeba i nějaká koření a další suroviny?

Že jste se dnes ještě nestačili navečeřet, nebo se držíte úsloví „Večeři dej nepříteli“? Ať tak či onak, myslím, že dnes večer nám asi všem vyhládne. Budeme totiž společně vařit, ochutnávat vaše rodinné a letní speciality a také se určitě všichni trochu přiučíme. 

Pořad: Noční linka  |  Stanice: Rádio vašeho kraje
Čas vysílání: pondělí-neděle 23:04  |  Délka pořadu: 116 minut  
 

Nové články v rubrice

 • 20. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Úterý: Kdy jste si „hráli s ohněm“?

  Jako děti jsme si „s ohněm“ hráli rádi a často, vzpomínáte? Rodič zakřičel: „Nech toho! Už to nedělej! Stůj…“ A my jsme přesto udělali ještě jeden krok. Schválně.

   
 • 19. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Pondělí: Vody není nadbytek

  Jak šetříte s vodou? Máte svoji vlastní studnu a jak o ní pečujete, abyste měli nejen dostatek vody, ale také dobrou vodu? Máte pocit, že u nás v naší zemi stále panuje velké sucho? Vymysleli jste, jak spořit vodu a...

   
 • 18. února  2018 v 23:00       rubrika: Noční linka

  Neděle: Vnímáte rozdíly mezi městem a venkovem?

  Domníváte se, že jsou v dnešní době viditelné rozdíly mezi městem a venkovem? Jak se vám žije u vás doma? Kde jste či byste byli více spokojeni, ve městě nebo na vesnici a proč? Jak se žilo na venkově našim předkům?...

   

Vyberte si svůj region

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace