Ověřené a nestranné zprávy ve vašem mobilu? Sledujte nový iROZHLAS.cz

Hlavní stránka nového zpravodajského serveru Českého rozhlasu iROZHLAScz - Foto: Jaroslava Mannová

Hlavní stránka nového zpravodajského serveru Českého rozhlasu iROZHLASczFoto: Jaroslava Mannová

Český rozhlas spustil nový zpravodajský server www.iROZHLAS.cz plný ověřeného, rychlého a srozumitelného zpravodajství. Můžete ho mít i v kapse díky jednoduchému a modernímu designu s rychlou verzí pro mobilní telefony.

Zpravodajský server Českého rozhlasu iROZHLAScz informuje o aktuálním dění v České republice i ve světě, sleduje nejpodstatnější novinky z ekonomiky, sportu, kultury, vědy. Svým čtenářům nabízí kromě nestranného zpravodajství také rozhovory, komentáře a lifestylové články. 

„Zpravodajský server je nový vším. Nemá jen novou fasádu, vzali jsme to od základů. Nově je například hlavní stránka iRozhlasu rozdělena do sekcí,“ vysvětluje Radek Kedroň, šéfredaktor serveru iROZHLAScz. 

Investigativní reportáže Janka Kroupy 

„Třetí novinka, kterou čtenáři ocení, i když ji neuvidí, je rychlost informací díky novému redakčnímu systému,“ upozorňuje Kedroň a dodává: „Jsme přesvědčeni, že máme výjimečné zboží – nestranné a spolehlivé zpravodajství se značkou Český rozhlas, kterému můžete věřit.“ 

Zpravodajství vzniká i díky bezkonkurenční síti českorozhlasových zpravodajů. „Český rozhlas má investigativní oddělení, které vede Janek Kroupa. Jeho reportážím budeme dávat webovou podobu,“ uzavírá Kedroň. Na serveru najdete i články datové žurnalistiky, například pro dnešek datoví novináři Českého rozhlasu připravili analýzu českých vesnic, kde žije nejvíce rodáků. 

Sledujte spolehlivé zprávy na novém zpravodajském serveru Českého rozhlasu iROZHLAScz

Související weby

iROZHLAS.cz

Autor:  Redakce ČRo Liberec
Pořad: Informace z Libereckého kraje  |  Stanice: Liberec
Čas vysílání: pondělí-neděle 5:00-18:00  
 

Nové články v rubrice

Liberecký kraj
  Od 19.8.2017 01:50 do 02:50; na silnici 26850 v obci Nový Bor okres Česká Lípa; nehoda; cyklisté na vozovce; probíhá vyšetřování nehody; Pád cyklisty na dopravní značku, se zraněním. Na místě ZZS a P ...
  Srážky: déšť, Lukov
  Srážky: déšť, Svor

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace