Ivana Šimánková

Ivana Šimánková - Foto: Khalil Baalbaki

Ivana ŠimánkováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

S Českým rozhlasem České Budějovice externě spolupracuji už od roku 1982. V současné době můžete slyšet můj hlas v Písničkách pro radost, v Melodiích podvečera a v pravidelné hudební půlhodince autora Jiřího Kasala V náladě swingu. Od ledna roku 2011 připravuji pravidelné měsíční veřejné nahrávky s osobnostmi, které se narodily, žily, anebo pracovaly v jižních Čechách, hosty byli např. Pavel Šporcl, Leoš Svárovský, Eliška Balzerová, Simona Stašová a další. Společně s dlouholetým režisérem ČRo ČB Ludvíkem Mühlsteinem vedu Moderátorskou školičku pro děti a Kurz mediální komunikace pro dospělé. 

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Fakultu multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Od 10 let jsem byla členkou Dětského dramatického rozhlasového souboru L. Mühlsteina, 15 let kmenovou moderátorkou Budějcké kapely Ady Školky, působila jsem jako redaktorka v regionální TV Gimi i České televizi v Praze. 

Mám dvě dcery, ráda lyžuji, snowboarduji, jezdím na bruslích i na kole, hraji volejbal, odkrývám pozvolna i krásy horolezectví, miluji literaturu, film a moře. 

E-mail: simankova@arsinre.com

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Autoři se mohou hlásit do 33. ročníku Prix Bohemia Radio. Vítěze ocení také Visegrádská čtyřka

Autoři původní rozhlasové tvorby se mohou až do 16. ledna 2017 hlásit do 33. ročníku festivalu Prix... . Nová soutěžní kategorie vznikla díky podpoře Mezinárodního visegrádského fondu, který pro aktuální...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace