Kateřina Hálová

Kateřina Hálová - Foto: Khalil Baalbaki

Kateřina HálováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

Co dělám v rozhlase:
V Českém rozhlase České Budějovice Vás provázím ranním vysíláním s názvem Dobrý den z Českých Budějovic či odpoledním radioproudem Fontána. Také moderuji magazín Máme rádi zvířata nebo se společně můžeme setkat v inzertním pořadu Rozhlasový bazar. Kdo má rád dechovou hudbu, může mě slyšet také v Písničkách pro radost anebo jako průvodkyni pořadem hudebních gratulací Melodie podvečera. Mimo studio uvádím přímé rozhlasové přenosy např. při příležitosti Dne dechovky na výstavě Hobby, festivalu Kubešova Soběslav či Zemi Živitelce. Součástí mé práce je i moderování dalších společenských a kulturních akcí souvisejících s Českým rozhlasem České Budějovice. 

Před rozhlasem:
Český rozhlas České Budějovice je mým prvním zaměstnavatelem. Sem jsem přišla v červnu 2012 z Vyšší odborné školy herecké v Praze, kde jsem vystudovala dramatické umění a moderování. Zároveň jsem absolventkou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. 

Co mě baví:
České Budějovice jsou městem mého srdce. Pocházím ale z jiného překrásného města – z Mariánských Lázní, kde jsem absolvovala tamější osmileté gymnázium. Odmalička hraji divadlo a zpívám. Baví mě hudba různých žánrů, a tak jsem prošla řadou různorodých hudebních těles – byla jsem například členkou pop-rockové kapely gHost on Tuesday, Jihočeského univerzitního sboru nebo zpěvačkou dechové hudby Daliborka. V současnosti jsem stálým hostem ženského vokálního seskupení Kvintetky, taneční kapely LIFEband a především zpěvačkou Jihočeské Podhoranky. Do mého repertoáru patří i šansony, které si s chutí zazpívám. Jako komparzistka spolupracuji s Jihočeským divadlem v Českých Budějovicích. Divadlo a zpívání jsou tedy i náplní mého volného času. Ale také procházky, dlouhá kochání se výhledy a společná setkávání s mými nejbližšími. 

E-mail: Katerina.Halova@cb.rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace