Kateřina Hálová

Kateřina Hálová - Foto: Khalil Baalbaki

Kateřina HálováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

V Českém rozhlase České Budějovice Vás provázím ranním vysíláním s názvem Dobrý den z Českých Budějovic či odpoledním radioproudem Fontána. Také moderuji magazín Máme rádi zvířata nebo se společně můžeme setkat v inzertním pořadu Rozhlasový bazar. Kdo má rád dechovou hudbu, může mě slyšet také v Písničkách pro radost anebo jako průvodkyni pořadem hudebních gratulací Melodie podvečera

Český rozhlas České Budějovice je mým prvním zaměstnavatelem. Sem jsem přišla v červnu 2012 z Vyšší odborné školy herecké v Praze, kde jsem vystudovala dramatické umění a moderování. Zároveň jsem absolventkou Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. 

Pocházím z krásného západočeského města Mariánské Lázně, kde jsem absolvovala tamější osmileté gymnázium. Odmalička hraji divadlo a zpívám. Baví mě hudba různých žánrů, a tak jsem prošla řadou různorodých hudebních těles – byla jsem například členkou pop-rockové kapely gHost on Tuesday, Jihočeského univerzitního sboru nebo zpěvačkou dechové hudby Daliborka.  

V současnosti jsem stálým hostem ženského vokálního seskupení Kvintetky, taneční kapely LIFEband a především zpěvačkou Jihočeské Podhoranky. Do mého repertoáru patří i šansony, které si s chutí zazpívám. Divadlo a zpívání jsou tedy i náplní mého volného času. Ale také procházky, dlouhá kochání se výhledy a společná setkávání s mými nejbližšími. 

E-mail: Katerina.Halova@cb.rozhlas.cz

 

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas