Eva Kadlčáková

Eva Kadlčáková - Foto: Khalil Baalbaki

Eva KadlčákováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

Co dělám v rozhlase:
V rozhlase jsem už potřetí. A jsem tomu ráda. Prošla jsem redakcemi literatury, zpravodajství a publicistiky, dnes uvádím proudové vysílání v Českých Budějovicích, vedu pořad o zdraví, nemocech, léčbě a prevenci Zdravíčko a občas po večerech spolu s kolegy a hosty vysíláme Kontakt pro posluchače všech regionálních stanic Českého rozhlasu. Zabýváme se v něm mezilidskými vztahy a právem. Mimoto připravuji s docentkou Marií Janečkovou kratičkou rubriku o češtině s názvem Opáčko a do víkendového vysílání přispívám autorskými fejetony

Před rozhlasem:
Vystudovala jsem žurnalistiku na Karově univerzitě (1992) a svojí profesi se od té doby věnuji. Hodně mi dala práce televizní, bavila mě soukromá rádia, zakousnout se a dřít jsem se naučila ve vlastní mediální agentuře. Není ale asi náhoda, že jsem se průběžně vždy vracela do rozhlasu a že v něm teď už pár let s potěšením setrvávám. 

Co mě baví:
Mám ráda své blízké, chalupu na Šumavě, procházky, při nichž se nikdy nevracím stejnou cestou. Hudbu! Literaturu! Film! Talentované, skromné a velkorysé lidi. Smích, pohyb, běžky, plavání, slunce. A svobodu. Tu především. 

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas