Martin Hlaváček

Martin Hlaváček - Foto: Khalil Baalbaki

Martin HlaváčekFoto: Khalil Baalbaki

moderátor

Do Českého rozhlasu jsem nastoupil 1. listopadu roku 1992. A to už je docela dlouho, ne? Zvlášť, když jsem si před tím nikdy nemyslel, že něco takového budu dělat. V průběhu let jsem průběžně redaktorsky zajišťoval obory jako zemědělství, rybářství, myslivost, sport nebo životní prostředí, také jsem řadu let moderoval ranní a odpolední proudy slova a hudby a od podzimu roku 2010 jsem jedním z moderátorů Písniček pro radost, Rozhlasového bazaru a Melodií podvečera

Narodil jsem se v Mladé Boleslavi roku 1960. Vystudoval Střední rybářskou školu ve Vodňanech a Vysokou školu zemědělskou v Českých Budějovicích - obor zootechnika. Před rozhlasovou profesí jsem osm let pracoval u Českého rybářského svazu v Českých Budějovicích. Jsem ženatý a mám dceru Terezku. A abych nezapomněl, taky mám manželku Věrku. 

A co se týká mých mimopracovních aktivit a zájmů, tak občas si zajdu na ryby, zajímá mě sport, i když od určité doby už jen pasivně, no a taky mě už nějaký čas hodně zajímají zdravotní účinky úžasné rostliny - Aloe Vera. A k tomu jsem přibral i zájem o to, jak nejlépe zhodnotit peníze, aby se mi opravdu trochu rozmnožily a ne abych jen živil banky. A při tomto studiu si velmi rád dám dobré vínko. A to je asi tak všechno. 

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas