Veronika Kindlová

Veronika Kindlová

Veronika Kindlová

redaktorka

Sousedé
Planetárium
 

Poprvé jsem do rozhlasu promluvila v srpnu 2002, v rubrice pro elévy Přehled tisku. Od té doby jsem v rozhlase, konkrétně v Českém rozhlase Sever, vystřídala několik pozic. Pracovala jsem jako zprávař, redaktor naučných pořadů, editorovala jsem a moderovala publicistické vysílání a nevynechala ani pozici redaktora zpravodajství. 

Téměř po celou dobu mého působení v rozhlase mě provázejí dva pořady: Planetárium a Sousedé. Dnes už se v rozhlase zabývám jenom jimi. Populárně naučný pořad Planetárium spolumoderuji a zároveň pro něj připravuji rubriku Kratochvilná vyprávění o vědách historických. 

Magazín Sousedé připravuji i moderuji. Pořad vznikl v roce 2003 jako česko-německý magazín věnovaný především dění v česko-saském pohraniční, v roce 2014 se jeho zaměření trochu změnilo. Vysílá se na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu a je určen německé menšině.  

Mám ráda: tulipány, knihy Josefa Škvoreckého, víno, běžky, rajčata, jazz, hořkou čokoládu. Nemám ráda: nedělní odpoledne, karamel, slimáky, zimu bez sněhu, náušnice, čekání na autobus. 

Kontakt: veronika.kindlova@rozhlas.cz 

E-mail: veronika.kindlova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace