Adriana Krobová

Adriana Krobová - Foto: Khalil Baalbaki

Adriana KrobováFoto: Khalil Baalbaki

redaktorka

Podílí se na přípravě pořadů Tvůrčí skupiny popularizace vědy a techniky pro Český rozhlas Plus: Leonardo a Leonardo Plus. Specializuje se především na středověké dějiny. 

Před nástupem do Českého rozhlasu v roce 2000 sbírala zkušenosti v několika soukromých rádiích, v televizi i tehdy začínajícím internetovém videozpravodajství. Po vzniku Českého rozhlasu Leonardo zde působila jako moderátorka a redaktorka. Připravovala čtvrteční pořady Vstupte!, některé Víkendové univerzity, Třetí dimenze a příspěvky do magazínů (Monitor, Zrcadlo, Natura). Věnovala se také natáčení dokumentů se zaměřením na konkrétní historické události a jejich přesahům do současnosti, především v souvislosti s problematickými vztahy vlastníků k památkám (Hrady mlčí o pomoc, Hra o hrad, Prodám metr historie, Hon za slávou, Krvavé Vánoce apod.). 

Současně pro Český rozhlas Regina připravuje 1x za 14 dní Večer s Reginou na historické téma a Tipy na výlet. Ve vysílání Dvojky Českého rozhlasu moderuje některé z úterních pořadů Kontakt Dvojky

E-mail: adriana.krobova@rozhlas.cz

Autor:  Adriana Krobová

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Český rozhlas spouští svůj první původní podcast Zhasni! na téma sex a intimnosti

Speciální audio projekt o sexu a intimitě mladých lidí s názvem Zhasni! spouští Český rozhlas od 1.... tidílná podcastová série Radia Wave zavede posluchače a posluchačky od asexuality přes práh bolesti a smyslové slasti do světa BDSM. Dá jim pocítit erotické napětí mezi partnery během těhotenství, vezme je na lov zážitků přes seznamovací aplikaci nebo zprostředkuje prožitky ze skupinového sexu.

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace