Andrea Skalická

Fotografie není k dispozici

Fotografie není k dispozici

slovesná redaktorka

Pravidelně se podílím na příspěvcích do Magazínu Leonardo, připravuji také reportáže do proudového vysílání Českého rozhlasu Plus. Zajímám se hlavně o medicínu a o témata, která se týkají handikepovaných. 

Vystudovala jsem obor Žurnalistika a Masová komunikace na Fakultě sociálních věcí Univerzity Karlovy v Praze. Externě jsem s Českým rozhlasem začala spolupracovat ještě při studiích a před mateřskou dovolenou jsem byla krátce redaktorkou Domácí redakce Radiožurnálu. Po mateřské jsem se na několik let ocitla „na volné noze“ a snažila se tak kloubit péči o dvě malé děti s novinařinou. V té době jsem na Radiožurnálu moderovala mimo jiné pořad HandyCamping nebo Děti vám to řeknou. 

V tvůrčí skupině Publicistika pracuji od září 2016. Byť jsem se mnoho let uplatňovala i jako píšící novinář, práce v rádiu mě vždycky naplňovala nejvíc. Doufám, že mě chuť být v terénu a sledovat za vás, posluchače, co se kolem děje, nikdy nepřejde.  

E-mail: Andrea.Skalicka@rozhlas.cz

Autor:  Andrea Skalická  (anř)

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace