Martin Srb

Martin Srb - Foto: Khalil Baalbaki

Martin SrbFoto: Khalil Baalbaki

redaktor publicistiky

Na stanici Český rozhlas Plus připravuji tematickou řadu Člověk v rámci Magazínu Leonardo, přispívám do populárněvědeckých rubrik Ranního Plusu. Pro pořad Meteor Českého rozhlasu Dvojka vytvářím textové verze příspěvků. 

Do Českého rozhlasu jsem nastoupil coby student v roce 2008 do Tvůrčí skupiny elévů. V letech 2009-2012 jsem působil na stanici Český rozhlas Leonardo jako redaktor magazínu Ženšen, zaměřeného na člověka, zdraví a medicínu, občas jsem moderoval pořad Monitor a Víkendovou univerzitu. Počátkem roku 2013 jsem připravoval magazín Klik-a pro Rádio Česko. V letech 2013-2014 jsem zastával funkci denního dramaturga Tvůrčí skupiny popularizace vědy. 

Vystudoval jsem Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy - bakalářský obor Žurnalistika se specializací rozhlasová a televizní žurnalistika a magisterský obor Mediální studia. 

E-mail: martin.srb@rozhlas.cz 

E-mail: Martin.Srb@rozhlas.cz

Autor:  Martin Srb

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace