Monika Tomášková

Monika Tomášková - Foto: Marie Tomášková

Monika TomáškováFoto: Marie Tomášková

redaktorka

V Českém rozhlase Olomouc pracuji od ledna 2012. Od ledna 2013 jsem redaktorkou Centra zpravodajství a mám na starosti Olomoucko a Prostějovsko. Informuji vás o všem důležitém a zajímavém, co se v těchto částech Olomouckého kraje děje. 

Narodila jsem se v jednom malém městečku v Beskydech a do Olomouce mě přitáhlo studium žurnalistiky a aplikované ekonomie. Radosti i strasti práce s mikrofonem jsem si vyzkoušela už ve škole a říkala jsem si, že tohle je práce přímo pro mě. No a doslova po pár letech jsem k Vánocům dostala krásný dárek - místo redaktorky v Českém rozhlase Olomouc. Potvrdil se mi tak citát mého oblíbeného spisovatele PaulaCoelha, který říká, že: "Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil." 

Ve svém volném čase ráda hraji volejbal, jezdím na kole, plavu, nebo také zpívám ve schole, zabrnkám si na kytaru a posedím s přáteli. 

E-mail: monika.tomaskova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace