Josef Ženatý

Josef Ženatý - Foto: Honza Ptáček

Josef ŽenatýFoto: Honza Ptáček

redaktor

Věk: ročník 1991 

Proč jste si vybral práci právě v rozhlase? Protože je to krásná práce, při které člověk pozná spoustu zajímavých lidí, dozví se spoustu věcí a je pořád v obraze o aktuálním dění. Vzhledem k tomu, že neumím nic jiného než „mlít pantem“, volba byla jasná. 

Dosavadní kariéra: Můj celý pracovní život je vlastně jen rozhlasové zpravodajství. Nejdřív jsem byl půl roku jako externista v Pardubicích. Následoval víc než rok v Centru zpravodajství v Hradci Králové, to už jsem byl řádný zaměstnanec. Když se uvolnilo zpravodajské místo v Pardubicích, neváhal jsem. A tak jsem od října 2016 zase ve městě perníku. 

Pracovní náplň: Přinášet zpravodajství nejen z Orlickoústecka, ale i z celého Pardubického kraje. Mým úkolem je být tam, kde se něco děje, něco se chystá, nebo se něco stalo, objektivně o tom informovat posluchače nejen regionálních ale i celoplošných stanic. 

Zájmy a záliby: Hlavním zájmem a zálibou je moje rodina – skvělá manželka a dvě krásné dcery. Pak ještě divadlo. Velkou zálibou je i moje práce. Na víc věcí už mi nezbývá čas. 

E-mail: josef.zenaty@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas