Eva Kvasničková

Eva Kvasničková - Foto: Khalil Baalbaki

Eva KvasničkováFoto: Khalil Baalbaki

dramaturgyně, moderátorka

Je jaká je 

Znamení:
Štír (* 1983) 

Životní motto:
„Kéž by měl každý můj den aspoň 34 hodin, aby se to všechno dalo stihnout!“ 

Co dělám v rozhlase:
Jsem dramaturgyní a moderátorkou magazínu Je jaká je. Domlouvám hosty, připravuju kolegyním podklady a vůbec se snažím, aby celé dopolední vysílání vypadalo k světu a bavilo naše posluchače. 

Před rozhlasem:
Odjakživa mě přitahoval mikrofon. Vždycky jsem ráda recitovala, hrála divadlo a vymýšlela vlastní scénky. V rozhlase jsem začínala v oddělení elévů, kde mě naučili všechny základní dovednosti, navštěvovala jsem hodiny hlasové výchovy a natočila své první ankety a příspěvky. V září 2005 jsem usedla poprvé za studiový rozhlasový mikrofon. Od té doby jsem až do roku 2011 připravovala magazín Domino pro holky a kluky. V roce 2006 jsem dokončila bakalářské studium žurnalistiky (specializace rozhlas, televize) na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde jsem posléze pokračovala v magisterském studiu oboru mediální studia. V roce 2008 jsem absolvovala stipendijní pobyt na Griffith University v Austrálii v oboru Communication Studies. Studium jsem zakončila v roce 2010 státní rigorózní zkouškou na Univerzitě Karlově v oboru mediální studia. 

Co mě baví:
Na první místo v životě řadím zdraví, svou rodinu a přátele. Mezi mé záliby patří asi tisíc věcí. Odpočinu si nejlépe v přírodě. Miluji cestování a s tím spojené plánování výletů. Baví mě i vymýšlení akcí pro kamarády. Ráda čtu, surfuju na internetu, sportuju (dříve závodně silniční cyklistika, dnes hlavně spinning), maluju, hraju na klavír, sleduju zpravodajství a do toho všeho si neustále zpívám, čímž rozčiluju většinu svého okolí. V životě jsem měla štěstí na skvělé lidi, kteří mi v lecčems pomohli. Na oplátku proto teď ráda pomáhám všem okolo. Za jeden z největších zážitků považuju tandemový seskok padákem a potápění na Velkém bariérovém útesu. 

E-mail: eva.kvasnickova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Stanice Vltava a Eurorádio budou vysílat z Plzně

Začne Deset dnů Eurorádia a Českého rozhlasu Vltava z Plzně. Jde o speciální mezinárodní vysílací projekt....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2015 Český rozhlas