Adam Kebrt

Adam Kebrt - Foto: Khalil Baalbaki

Adam KebrtFoto: Khalil Baalbaki

odborný redaktor

Životní motto:
Nejhorší je srážka s blbcem... 

Co dělám v rozhlase:
Působím jako redaktor sociálních sítí Dvojky: Facebooku, YouTube a Twitteru. To však neznamená, že sedím jen u počítače. Kromě toho chodím fotit hosty, natáčím videa, připravuji pravidelnou odpolední rubriku Dějiny automobilismu, a podílím se také na ostatních činnostech stanice. 

Před rozhlasem:
„Před rozhlasem rozhlas.“ Abych to uvedl na pravou míru: od roku 2009, během studia na Univerzitě J. A. Komenského, jsem působil jako externí redaktor v Motožurnálu. Získal jsem tam, hlavně díky kolegům z redakce, první rozhlasácké zkušenosti. Poté jsem si na dva roky odběhl do neziskového sektoru jako PR manažer dětského projektu jedné nejmenované banky a v říjnu 2013 jsem se na půdu Českého rozhlasu s radostí vrátil. 

Co mě baví:
Práce pro rozhlas, rychlá kola (ať už to jsou rychlá auta nebo motocykly), můj pes. Ze sportu pak lyžování, snowboard, tenis, fotbal, fitness a in-line bruslení. Ve výčtu nesmí chybět ani inteligentní humor a dobrá ironie. Upřímnost, legrace, pohodová atmosféra, 200 a více koňských sil pod kapotou a dobré jídlo. 

Kontakt:
Twitter
 
 

E-mail: adam.kebrt@rozhlas.cz

Autor:  Adam Kebrt

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas