Adam Kebrt

Adam Kebrt - Foto: Khalil Baalbaki

Adam KebrtFoto: Khalil Baalbaki

Odborný redaktor

Životní motto:
Nejhorší je srážka s blbcem... 

Co dělám v rozhlase:
Působím jako redaktor sociálních sítí Dvojky: Facebooku, YouTube a Twitteru. To však neznamená, že sedím jen u počítače. Kromě toho chodím fotit hosty, natáčím videa, připravuji pravidelnou odpolední rubriku Dějiny automobilismu, a podílím se také na ostatních činnostech stanice. 

Před rozhlasem:
„Před rozhlasem rozhlas.“ Abych to uvedl na pravou míru: od roku 2009, během studia na Univerzitě J. A. Komenského, jsem působil jako externí redaktor v Motožurnálu. Získal jsem tam, hlavně díky kolegům z redakce, první rozhlasácké zkušenosti. Poté jsem si na dva roky odběhl do neziskového sektoru jako PR manažer dětského projektu jedné nejmenované banky a v říjnu 2013 jsem se na půdu Českého rozhlasu s radostí vrátil. 

Co mě baví:
Práce pro rozhlas, rychlá kola (ať už to jsou rychlá auta nebo motocykly), můj pes. Ze sportu pak lyžování, snowboard, tenis, fotbal, fitness a in-line bruslení. Ve výčtu nesmí chybět ani inteligentní humor a dobrá ironie. Upřímnost, legrace, pohodová atmosféra, 200 a více koňských sil pod kapotou a dobré jídlo. 

Kontakt:
Twitter
 
 

E-mail: adam.kebrt@rozhlas.cz

Autor:  Adam Kebrt

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Autoři se mohou hlásit do 33. ročníku Prix Bohemia Radio. Vítěze ocení také Visegrádská čtyřka

Autoři původní rozhlasové tvorby se mohou až do 16. ledna 2017 hlásit do 33. ročníku festivalu Prix... . Nová soutěžní kategorie vznikla díky podpoře Mezinárodního visegrádského fondu, který pro aktuální...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace