Patricie Strouhalová

Patricie Strouhalová - Foto: Tomáš Novák

Patricie StrouhalováFoto: Tomáš Novák

moderátorka

Káva o čtvrté, Víkendový Polední Radiožurnál 

Životní motto:
Líbí se mi desítky chytrých myšlenek, aforismů, citátů. Vždycky závidím těm, co tuhle kolonku mají vyplněnou, a ještě vtipně. Já snad ani žádné nemám, chci žít tak, abych se nemusela stydět. 

Co dělám v rozhlase:
Na Dvojce moderuji pořad Káva o čtvrté a na Radiožurnálu pořad Víkendový polední Radiožurnál (sobota a neděle 10:00–14:00). 

Před rozhlasem:
To je u mně jednoduché. Škola FSV UK, nástup do Československého rozhlasu, pak chvíli současně rádio a televize, pak chvíli jen televize a teď zase současně rozhlas a televize. Doufám, že ne jen na chvíli. 

Co mě baví:
Jako holka z hor nemám zimu a lyže ráda, ráda ale bruslím. Na lyžích už ale synovi nestačím. Už mě přerostl, přestože je věkem pořád malý. Je to vtipný puberťák, kterému zdatně v rodině sekunduje mladý pes, australský ovčák, Dak. Naše velká láska. Jinak mám raději léto: jsem zahradník – amatér, točím se v bludném kruhu převislých a klasických muškátů, bylinek a skalniček. A taky se ráda točím kolem vody, kterou máme blízko domova. Na přehradě Slapy se krásně pluje a lenoší. Vůbec jsem takový konzervativec, můj dům – můj hrad, moje rodina, muž, psi a klid.
 
 

E-mail: patricie.strouhalova@rozhlas.cz

Autor:  Patricie Strouhalová  (pst)

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas