Hana Švejnohová

Hana Švejnohová - Foto: Khalil Baalbaki

Hana ŠvejnohováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

Nezatloukat aneb My dva a čas  

Životní motto:
Spojovat příjemné s užitečným. 

Co dělám v rozhlase:
Po dlouhé mediální pauze jsem přijala v roce 2011 nabídku Českého rozhlasu Dvojky k vytvoření vlastního pořadu na téma mezilidských vztahů, což je mi velmi blízké. Těší mě hledat v lidech, které si zvu do vysílání pořadu Nezatloukat, jen to dobré. 

Před rozhlasem:
Divadelní prkna, trochu film, televize. Rozhlasové začátky v rádiu Plus a Zlatá Praha. Krátce externí televizní hlasatelka, což odstartovalo sedm let členství v tehdy velmi populárním Dámském klubu Frekvence 1. S tím současným neměl nic společného. 

Co baví:
Psaní a komunikace s lidmi, tudíž je práce rozhlasové moderátorky pro mě zároveň i koníčkem. Kromě rádia plní můj život rodina a přátelé. Překládám z němčiny, organizuji a moderuji různé akce, načítám knihy pro nevidomé, spolupracuji s nadačním fondem pro opuštěné děti Rozum a Cit. Občas přispívám do několika magazínů na téma gastronomie, píšu rozhovory, recepty a fejetony. 

E-mail: nezatloukat@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Autoři se mohou hlásit do 33. ročníku Prix Bohemia Radio. Vítěze ocení také Visegrádská čtyřka

Autoři původní rozhlasové tvorby se mohou až do 16. ledna 2017 hlásit do 33. ročníku festivalu Prix... . Nová soutěžní kategorie vznikla díky podpoře Mezinárodního visegrádského fondu, který pro aktuální...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace