Radka Fišarová

Radka Fišarová - Foto: Adam Kebrt

Radka FišarováFoto: Adam Kebrt

moderátorka

Noční Mikrofórum 

Životní motto:
Slyšela a četla jsem spoustu citátů, ale jeden mi pomáhá, když někdy nejsem ve své kůži. Dělej vše nejlépe, jak umíš… Pokud tak činím, mám dobrý pocit (třeba i s chřipkou). 

Co dělám v rozhlase:
Od září 2016 moderuji Noční Mikrofórum

Před rozhlasem:
Věnuji se muzikálu a šansonu. Měla jsem tu možnost hrát v muzikálu Hair/Vlasy, být nejmladší Evitou, ztvárnit Kleopatru, účinkovala jsem v představeních Tři mušketýři, Angelika nebo Touha. Vystupovala jsem v Národním divadle jako Lucrezia Borgia či v opeře Montezuma, zpívala jsem v Divotvorném hrnci... V současnosti hraji v muzikálu Mamma Mia, Romeo a Julie a v představeních v divadle Broadway. 

Mojí zásadní rolí je šansoniérka Edith Piaf, jejíž příběh předáváme na prknech plzeňského divadla už 16 let. Šanson je i náplní mých koncertů, kde vedle francouzských skladeb představuji svůj český repertoár. S koncertním programem Rendez-vous koncertuji s akordeonistou Aliaksandrem Yasinskim a Jazz4.  

Co mě baví:
Ráda jsem na vzduchu, tedy cokoliv spjaté s prací venku, s hlínou a pohybem mě naplňuje. Mám slabost pro chrty, zejména pro vipety, kteří mi dělají společnost. Nejvíc mě ovšem baví můj syn Oskar.
 
 
 

E-mail: mikroforum@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas