Zuzana Foglarová

Zuzana Foglarová - Foto: Andrea Filičková

Zuzana FoglarováFoto: Andrea Filičková

Manažerka komunikace

Znamení:
Vodnář 

Životní motto:
Bože, chraň mě od přátel, od nepřátel se uchráním sám. - Ludvík XIV.
 

Co dělám v rozhlase:
Do rozhlasu jsem nastoupila 1. srpna roku 1989. Pracovala jsem v dopisovém oddělení, točila pořad Nad dopisy posluchačů a další. Po roce 1993 jsem se začala věnovat PR a posléze i marketingu. Organizuji řadu rozhlasových akcí – Den otevřených dveří, Noc s Andersenem apod. Každý rok připravuji Ročenku Českého rozhlasu. Starám se o nově zřízenou Galerii Vinohradská 12 v suterénu rozhlasové budovy na Vinohradech. 

Před rozhlasem:
…jsem studovala estetiku a literaturu na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. V oboru jsem získala titul PhDr. Moje první zaměstnanecké kroky vedly do ČTK, kde jsem pracovala jako redaktorka Zpravodajské skupiny a psala zprávy o životě u nás pro zahraniční agentury. Tancovala jsem v souboru Chorea Bohemica, získala několik ocenění ve sportovní lukostřelbě. S rodinou jsem prožila dva krásné roky v Japonsku a poznávala, jak se žije tam, kde je všechno úplně jinak. 

Co mě baví:
Nejvíc mě baví moje rodina, zejména dvě dcery, z nichž jedna už je lékařka, druhá studuje. Odpočívám u knížek, raduju se z Kindlu, který jsem dostala k Vánocům a nepřestává mě těšit využívání různých moderních technologií – internet v mobilu apod. Ráda chodím a hledám kešky ve hře Geocaching. Jednu mám ve Kbelích a zvu všechny kačery, aby si ji odlovili. Více informací naleznete na webu hledejkesky.rozhlas.cz

E-mail: zuzana.foglarova@rozhlas.cz

Autor:  Zuzana Foglarová

Zákulisí Českého rozhlasu

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas