Petra Sklenářová

Petra Sklenářová - Foto: Khalil Baalbaki

Petra SklenářováFoto: Khalil Baalbaki

Manažer obchodu

Po úspěšném absolvování VŠE v roce 1991 jsem dělala ekonomku redakce, vedoucí sekretariátu nebo také tajemnici šéfredaktora, po mateřské dovolené pak marketingovou a PR manažerku Radiožurnálu. 

V současné době mám v obchodním oddělení na starosti záležitosti, které se týkají Radiožurnálu. Tedy s propagací související smluvní záležitosti, smluvní agendu, propagaci partnerů „u nás“, v našem vysílání. Dojednávám spolupráce, partnerství, vysílání z různých zajímavých akcí a zajišťuji jejich realizaci ve vysílání Radiožurnálu. Věnuji se však také třeba sponzorským vzkazům, soutěžím, tiskovým bártrovým operacím a dalším obchodním záležitostem a vztahům. 

Ve volném čase si ráda si čtu, lyžuji, plavu, mám ráda turistiku a občas i cvičím – to všechno dělám bohužel méně často, než bych si přála :-). V poslední době také „trochu“ běhám. Kromě mnoha závodů o délce 5 nebo 10 km a 16km city crossu z Petřína do Bohnic jsem od jara 2010 uběhla 42x půlmaratón (21 km) a už 10x jsem zdolala dvojnásobnou vzdálenost, tedy celý maratón (42 km)! Za roky 2013 – 2017 jsem držitelkou titulu „RunCzech Star“, tedy jsem mezi pouhými pár desítkami těch, kteří v uvedených letech absolvovali úplně všechny závody RunCzech běžecké ligy. Od roku 2015 jsem, díky uběhlému 6. maratonu v Praze, také držitelkou titulu „PIM Queen“.
A jsem moc ráda se svou rodinou, s manželem a dcerou. 

V životě se příliš neřídím žádnými motty. Ale za pravdivé považuji „Co tě nezabije, to tě posílí!“ a „Každý mrak má stříbrný okraj.“ 

Autor:  Petra Sklenářová  (psk)

Zákulisí Českého rozhlasu

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas