Daniela Cahová

Daniela Cahová - Foto: Khalil Baalbaki

Daniela CahováFoto: Khalil Baalbaki

Od 1. října 2018 nepracuje v Českém rozhlase. Od tohoto data nejsou údaje v tomto profilu aktualizované.

specialista obchodu 

V rámci Odboru obchodu a marketingu se v současné době starám o zdárný průběh řady obchodních a propagačních aktivit Českého rozhlasu - především stanic Vltava, Wave a Jazz. 

Do roku 2012 jsem připravovala zvukovou podobu reklam a upoutávek na pořady Dvojky a zároveň se podílela na propagaci stanice i po stránce obchodní a organizační. 

Moje „rozhlasová odysea“ ale začala už mnohem dříve. V roce jsem 1992 jako čerstvá maturantka nastoupila do oddělení rozhlasové činohry. Byla jsem při natáčení řady skvělých rozhlasových her, pohádek a publicistických pořadů. Velice si vážím osobního děkovného dopisu od bývalého prezidenta ČR Václava Havla za spolupráci na mnoha legendárních Rozhovorech a Hovorech z Lán. 

Rozhlas a fungování médií mě velmi zajímá nejen z praktického, ale i teoretického hlediska – jako další obor vzdělání jsem vystudovala Mediální teorii na FSV UK. 

Svůj volný čas trávím ráda s knížkou, v přírodě při turistice a cvičení Tai-chi a nebo jen tak doma s manželem, dospělým synem a malou dcerkou. 

Motto: „Netlač řeku, teče sama“ 

Kontakt:
tel.: +420 221 552 506
e-mail: daniela.cahova@rozhlas.cz 

Autor:  Obchodní oddělení

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas