Robert Candra

Robert Candra - Foto: Khalil Baalbaki

Robert CandraFoto: Khalil Baalbaki

kreativní producent

Co dělám v rozhlase:
S týmem Kreativního HUBu prošlapáváme v Českém rozhlase dosud nevyzkoušené cesty pro výrobu a šíření obsahu, přemýšlíme, jak aplikovat různé inovace, neobvyklá řešení a zajímavé trendy. 

Co jsem dělal předtím:
Vedoucího programu Radia Wave, kde jsem původně začínal jako redaktor a postupně se kromě práce s rekordérem a stříhacím softwarem naučil mimo jiné dělat rozhovory, připravovat a moderovat pořady, fungovat jako editor, vést redakci, sestavovat každodenní vysílání i vyvíjet nové programové prvky a formáty. Předtím jsem pracoval na různých pozicích v ČT24, studoval češtinu a angličtinu na PedF UK a mediální studia na FSV UK. 

Oblíbený mulitmediální projekt nebo rozhlasový pořad:
I vzhledem k výše řečenému jednoznačně Radio Wave, nejprogresivnější (nejen) rozhlasová platforma u nás. Rád konzumuju i další obsahy a formy, od nejrůznějších podcastů přes „obyčejné“ quality tv po zajímavé experimenty některých zahraničních mediálních producentů. 

Co mě baví:
Lidi, psi, média, staré a jinak hezké věci s koly a motorem. 

Jak bude vypadat a hrát Český rozhlas za 10 let:
Bude stále výrazným, spolehlivým a důvěryhodným médiem. Musí ovšem vstřebávat nové trendy v produkci a distribuci mediálních obsahů a reagovat na ně, k čemuž doufám přispívá i práce Kreativního HUBu. 

E-mail: robert.candra@rozhlas.cz

Autor:  Robert Candra

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas