Veronika Bošelová

Veronika Bošelová - Foto: Khalil Baalbaki

Veronika BošelováFoto: Khalil Baalbaki

produkční

Co dělám v rozhlase:
Jsem součástí týmu, který je kreativní, inovativní, pokrokový, inspirativní a který je všude tam, kde je potřeba udělat krok kupředu. Starám se o to, aby práce šla jako po másle nejen uvnitř Kreativního HUBu, ale také při přípravě projektů ve spolupráci s dalšími kolegy napříč celým Českým rozhlasem a samozřejmě také s externími spolupracovníky. 

Co jsem dělala před rozhlasem:
Absolvovala jsem divadelní manažerství na JAMU v Brně, rozstudovala jsem produkci na DAMU v Praze a mezi přednáškami jsem se věnovala menším kulturním projektům, inscenacím a mezinárodnímu festivalu. Vyzkoušela jsem si (nejen) produkční práci v komerčním i neziskovém sektoru, odjela nabrat zkušenosti do New Yorku a pak jsem jednou šla kolem rozhlasu a řekla si, že by to mohl být dobrý nápad…  

Co mě baví:
Ohlédnout se za uplynulým dnem a říct si, že rozhodně stál za to.  

Jak bude vypadat a hrát Český rozhlas za 10 let:
 
Navzdory tomu, co v současné digitální době můžeme slýchat, bude ČRo stále tu - důvěryhodný, pokrokový a silný mediální dům, ve kterém si „to své“ najdou skutečně všechny generace. Bude v éteru, onlinu, případně na další, dosud neobjevené platformě poskytovat vždy objektivní zpravodajství, zábavné a vzdělávací pořady, přinese spoustu inovativních a atraktivních formátů, a to vše stále v té nejvyšší kvalitě. Bude (a je) to prostě unikát! 

Autor:  Veronika Bošelová

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas