Klára Koblížková

Audiovizuální tým Českého rozhlasu - Foto: Khalil Baalbaki

Audiovizuální tým Českého rozhlasuFoto: Khalil Baalbaki

produkční

Znamení:
Blíženec (1983) 

Životní motto:
Co tě nezabije, to tě posílí! 

Co dělám v rozhlase:
V Českém rozhlase pracuji od prosince 2007. Náplň mé práce nelze přesně a jednoznačně specifikovat, neboť produkční je vždy tak trochu a samozřejmě s nadsázkou „holka pro všechno“, která pracuje pod mottem: Nic není nemožné!  

Jako produkční jsem součástí audiovizuálního týmu, ve kterém spolupracuji se čtyřmi prima kolegy (vedoucím týmu, režisérem, kameramanem a fotografem) na zajímavých projektech, kterými jsou například natáčení videoklipů, zajišťování záznamů koncertů, online přenosů různých akcí atd.
Dále mám v Nových médiích na starost správu webu Rady Českého rozhlasu, správu celorozhlasových domén, reklamní bannerový systém, sem tam si hraji s čísly návštěvnosti webů Českého rozhlasu, pomáhám při přípravě pátečního pořadu Trendy pro ČRo Plus, často jsem i asistentkou ředitele Nových médií a celkově jsem vždy tam, kde se něco děje a je třeba aby se to dělo v mé přítomnosti :-)
Skloubit všechny tyto činnosti dohromady není vždy úplně snadné, proto by žádné produkční neměl chybět cit pro organizaci. 

Před rozhlasem:
Než jsem nastoupila do rozhlasu, pracovala jsem více než dva roky jako marketingová asistentka v jedné významné developerské společnosti. Byla to má první práce a dodnes na ni ráda vzpomínám. 

Co mě baví:
Ráda trávím čas se svým synem, rodinou, přáteli, ráda běhám, čtu, řídím, cestuju, jím, miluju, směju se, bavím se, spím, mluvím, mlčím.....:-) Baví mě všechno a někdy vůbec nic. C'est la vie :-D 

Co mě nejvíc dostane:
Hlášky mého malého syna a vanilková zmrzlina z Opočna. 

E-mail: klara.koblizkova@rozhlas.cz

Autor:  Klára Koblížková

Zákulisí Českého rozhlasu

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas