Daniel Felix Hrouzek

Daniel Felix Hrouzek - Foto: Khalil Baalbaki

Daniel Felix HrouzekFoto: Khalil Baalbaki

systémový analytik

Co dělám v rozhlase
V roce 2009 jsem byl členem realizačního týmu nového internetového zpravodajství ČRo (zpravy.rozhlas.cz). V roce 2010 jsem technicky vedl tým zodpovědný za kompletní redesign staničních a tematických webů ČRo. Od roku 2011 působím jako IT analytik například pro projekt iRadio (iradio.rozhlas.cz), dále vedu malý tým specializovaných vývojářů. Mou specializací je HTML, CSS a jQuery, administrace a optimalizace linuxových serverů, integrace a správa open source řešení. 

Před rozhlasem:
Do roku 2000 jsem v jazyce COBOL vyvíjel podnikový Informační Systém Řízení pro společnost ETA Hlinsko. S počátkem nového tisíciletí jsem se začal specializovat pouze na webové technologie, a to postupně ve vydavatelství Stratosféra, mediálním zastupitelství Impression Media a vydavatelském domu Mladá fronta. Více než desetiletá praxe se mi mnohokrát osvědčila i v soukromé sféře, ve které vytvářím obsahové weby pod hlavičkou freedom!connection. 

Co mě baví:
Hudba, filmy, knihy, komiksy, kočky (čtyřnohé i dvounohé), gastronomie, Google, /b/ @ 4chan a další, zde nepublikovatelné. 

Životní motto:
Don't dream it - be it. 

E-mail: daniel.hrouzek@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas