Jindřich Kubelík

Jindřich Kubelík - Foto: Khalil Baalbaki

Jindřich KubelíkFoto: Khalil Baalbaki

vedoucí Oddělení vývoje aplikací

Co dělám v rozhlase:
 
Vedu tým vývojářů a kodérů, který zodpovídá za vývoj produktů souvisejících se správou a šířením obsahu Českého rozhlasu na internetu s přesahem do digitálního vysílání. Jedná se především o vývoj webových stránek a mobilních aplikací. Dále se zabýváme distribucí audia a videa po internetu a šířením doplňkových informací v digitálním vysílání. Naše oddělení jednak realizuje nové požadavky na internetové distribuční kanály rozhlasu, ale zároveň i hledá a zkoumá nové příležitosti pro rozvoj rozhlasu v digitálním světě.
Mým cílem je vedle zajištění vysoké kvality dodávek i podpora kreativního prostředí orientovaného na inovace. Jednoduše řečeno jde o to, aby nás to bavilo.  

Před rozhlasem:
 
Před příchodem do rozhlasu jsem se pohyboval v mezinárodním prostředí nadnárodních korporací na různých pozicích v oblasti IT, od vývojáře přes architekta až po projektového manažera. 

Co mě baví:
Především hudba a zvlášť propojení elektronické hudby a živých nástrojů. Aktivně se o toto pokouším v kapele se svou ženou i sám jako producent. Dále mezi moje vášně patří silniční motorky a po letech i horské kolo. U obojího koketuji s „hobby“ závoděním s ambicí dojet do cíle v jednom kuse. 

E-mail: jindrich.kubelik@rozhlas.cz

Autor:  Jindřich Kubelík

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Český rozhlas spouští svoji první HbbTV aplikaci

Český rozhlas nabídne od 11. 1. nově poslech z audioarchivu pomocí interaktivní HbbTV aplikace. Stává...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas