Hana Písková

Hana Písková - Foto: Khalil Baalbaki

Hana PískováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

V současné době připravuji spolu se Šárkou Chovancovou pořad Dobrá rada, který chce pomáhat lidem řešit nejrůznější životní situace. Adrenalinovou záležitostí je příprava Právnické poradny Českého rozhlasu Olomouc. Každý týden společně s Ditou Vojnarovou trneme, zda se nám podaří sladit termíny vysílání s nabitými diáři těch nejlepších právníků z Olomouce i blízkého okolí. Slyšet mě můžete i ve víkendových ránech nebo odpoledních, která jsou plná zajímavých reportáží i písniček na přání. 

Český rozhlas Olomouc je moje srdeční záležitost. Mám ho ráda, protože přináší lidem aktuální informace z Olomouckého kraje a z mého pohledu podporuje svým programem vzdělávání lidí a zajímavé kulturní akce.  

Mojí současnou profesí je koučka a lektorka. Ve volném čase ráda čtu, poslouchám filmovou hudbu, jezdím na kole či vyrážím na hory.  

E-mail: hana.piskova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace