Věra Říhová

Věra Říhová - Foto: Khalil Baalbaki

Věra ŘíhováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka

Věk: ročník 1973 

Proč jste si vybral práci právě v rozhlase?: Je lákavé mít informace po kupě jako jeden z prvních a navíc je osobně předávat dál, v mém případě našim posluchačům. A navíc, když Vám práce moderátora přiroste k srdci, už jinou nehledáte :-) 

Dosavadní kariéra: V médiích moderuji od roku 1993. Od komerčních rádiových stanic, přes televizní až po současnou rozhlasovou. Dokonce jsem si i jeden čas zkusila zprávy. 

Pracovní náplň: V pardubickém studiu pracuji jako externí moderátorka denního vysílání především v čase 12-16. Možná je o nás známé i to, že jsme technicky zdatní:-) Celé vysílání odbavuje moderátor zcela sám. Když je třeba, zastoupím i redaktorskou práci. Můžete mě slyšet i na Rádiu Česko, kde pracuji jako externí zprávařka. 

Zájmy a záliby: Především láska k rodině a péče o dům. Na zahradu by si mě už pomalu mohli zasadit jako sádrového trpaslíka a dvě děti dají také zabrat. Fenka Aimee už je jenom takový doplněk:-) Určitě si ráda zajdu na koncert mých oblíbených kapel, ráda se předháním s jinými ve sledování filmových novinek a když jsou síly i nálada, pustím se do nějakého luxusního receptu. Sport /turistika a lyžování/ patří k mému životnímu standardu. Baví mě i řídit BUBLINU /mého čtyřkoláka / 

E-mail: vera.rihova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace