Jakub Malý

Jakub Malý - Foto: Honza Ptáček

Jakub MalýFoto: Honza Ptáček

moderátor

Věk: ročník 1985 

Proč jste si vybral práci právě v rozhlase?: Nechci říkat, že mě k tomu donutily okolnosti, ale byl to vždycky můj sen. Souhra náhod přispěla k jeho uskutečnění. Jsem rád, že mám možnost pracovat u mikrofonu, protože bez něj bych byl polovičním člověkem. A navíc by mě ruce neuživily:). Už v útlém věku jsem měl bambuli na krabičce od bonbónů a ,,natáčel“ jsem rozhovory s rodinou. Z každého výletu jsem pořizoval reportáž na diktafon. Proto mi teď všichni říkají, že jsem byl rozhlasák odjakživa.

Dosavadní kariéra:
Prošel jsem postupným vývojem. Ještě během studií žurnalistiky na olomoucké univerzitě jsem četl zprávy na soukromém pardubickém rádiu. Pět let jsem poté působil jako moderátor a sportovní reportér na soukromém královéhradeckém rádiu. Tady jsem se ledacos naučil a přišel čas to zúročit v rozhlase.

Pracovní náplň:
Moderuji zejména ráno ve všedních dnech. Už před pátou tedy musím být v rozhlase, ale na druhou stranu je to šance, jak být s posluchači od samého začátku dne. Pardubický kraj s radostí probouzím. Občas jsem slyšet i o víkendu a v případě "nouze" i v jiných časech :). Mým cílem je vždy vyladit naše posluchače do optimistické nálady a pohody.

Zájmy a záliby:
Rodina, moderování, sledování sportovních přenosů, čtení novin a knih, procházky se psem a s kočárkem, jídlo (hlavně to, které si nemusím chystat sám), spánek, řízení auta, ... 

E-mail: jakub.maly@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Autoři se mohou hlásit do 33. ročníku Prix Bohemia Radio. Vítěze ocení také Visegrádská čtyřka

Autoři původní rozhlasové tvorby se mohou až do 16. ledna 2017 hlásit do 33. ročníku festivalu Prix... . Nová soutěžní kategorie vznikla díky podpoře Mezinárodního visegrádského fondu, který pro aktuální...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace