Květa Bodollová

Květa Bodollová

Květa Bodollová

moderátorka

Ve vysílání Českého rozhlasu Plzeň mě můžete slyšet v lékařských poradnách, pořadech o výživě s dietní sestrou Jaroslavou Kreuzbergovou a také při moderování víkendového programu. 

Lékařské poradny vysíláme vždy v úterý od 8 a od 18 hodin, kam zveme lékaře a probíráme nejrůznější zdravotní témata. Zaměřujeme se na prevenci a léčbu nemocí a prostor dostává i alternativní medicína. Poradny se těší velkému zájmu našich posluchačů, mohou se odborníků ptát na to, co je v oblasti zdraví zajímá. 

Témata lékařských poraden propojujeme s pořady o výživě s dietní sestrou Jaroslavou Kreuzbergovou. Slyšet je můžete ve středečním podvečeru od 18 hodin. 

Pro Český rozhlas Plzeň připravuji dále scénáře pořadů, pro Dobré ráno vybírám ukázky z veřejných rozhlasových nahrávek, abychom si připomněli inspirativní osobnosti, které naše studio navštívili. Náš archiv je velmi bohatý a tak mám z čeho vybírat. 

Slyšet mě můžete také při moderování víkendového vysílání nebo při silvestrovském živém bloku plném scének, soutěží, písniček a poezie, který s kolegou Romanem Stupkou vysíláme už téměř dvě desítky let. 

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas