Petra Sklenářová

Petra Sklenářová - Foto: Khalil Baalbaki

Petra SklenářováFoto: Khalil Baalbaki

marketingová a PR manažerka

Znamení:
Vodnář (1968) 

Životní motto:
Neřídím se žádnými motty. Když už, tak: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ případně „Každý mrak má stříbrný okraj.“ 

Co dělám v rozhlase:
Mám v rámci propagace Radiožurnálu na starosti smluvní záležitosti, smluvní agendu, propagaci partnerů „u nás“, v našem vysílání. Zajišťuji tedy záležitosti, které se propagace a Radiožurnálu týkají. Dojednávám spolupráce a partnerství, vysílání Radiožurnálu z různých zajímavých akcí, věnuji se však třeba i sponzorských vzkazům, soutěžím, obchodním záležitostem a vztahům, propagačním předmětům a tak dále. A všechno mě to pořád baví. 

Před rozhlasem:
Po úspěšném absolvování VŠE jsem dělala ekonomku redakce, vedoucí sekretariátu nebo také tajemnici šéfredaktora. 

Co mě baví:Ráda si čtu, lyžuji, plavu, mám ráda turistiku a občas i cvičím – to všechno dělám bohužel méně často, než bych si přála.
V poslední době také „trochu“ běhám. Kromě mnoha závodů o délce 5 nebo 10 km a 16km city crossu z Petřína do Bohnic jsem od jara 2010 uběhla 42x půlmaratón (21 km) a už 10x jsem zdolala dvojnásobnou vzdálenost, tedy celý maratón (42 km)! Za roky 2013 – 2017 jsem držitelkou titulu „RunCzech Star“, tedy jsem mezi pouhými pár desítkami těch, kteří v uvedených letech absolvovali úplně všechny závody RunCzech běžecké ligy. Od roku 2015 jsem, díky uběhlému 6. maratonu v Praze, také držitelkou titulu „PIM Queen“.
A jsem moc ráda se svou rodinou, s manželem a dcerou. 

Co mě nejvíc dostane:
V pozitivním směru mě „dostane“ slušnost, ochota, vstřícnost, komunikativnost a kolegialita. V tom negativním všechno to, co je k předchozímu opačné. A sama sebe si občas získám čokoládovým bonbónem nebo gumovými medvídky. 

Z rozhlasové pavlače: (aneb víte, co se o Vás říká?)
Občas se někdo směje mé rychlé chůzi po chodbách rozhlasu (a nejen po nich). Asi trpím nějakým vnitřním přesvědčením, že když půjdu rychle, více toho zvládnu :-) Ale kdo by toho v dnešní době nechtěl a nepotřeboval zvládnout víc? 

E-mail: Petra.Sklenarova@rozhlas.cz

Autor:  Petra Sklenářová  (psk)

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas