Michaela van Erne

Michaela van Erne - Foto: Tomáš Novák

Michaela van ErneFoto: Tomáš Novák

moderátorka

Víkendový Odpolední Radiožurnál  

Znamení:
Lev (1976) 

Životní motto:
Všechno je jinak 

Co dělám v rozhlase:
Snažím se přispět svojí troškou do mlýna k tomu, aby se informace, které pro vás pečlivě zpracovali kolegové (nebo já), dostaly k vašim uším co nejrychleji a bez much :-) A to každý pátek od 20 a každý víkend od 14 hodin na Radiožurnálu. Moc mě to baví a vážím si toho, že posloucháte… 

Před rozhlasem:
Na mě pokaždé dýchne kouzlo věků přenesené do jediného okamžiku – historie v dnešku. A také množství kanceláří, ve kterých pracuje množství lidí na tom, co se pak ve vysílání zdá být jednoduchým a samozřejmým. Před rozhlasem cítím obdiv. 

Co mě baví:
Tři českoslovenští vlčáci, kteří jsou kontraproduktivní jednotkou naší domácnosti – Shargoo, Voodoo a Boojaheela, studium vlků, jízda na koni (nehorázně na něm plandám), vášeň pro psaní článků a brakové literatury, čtení knížek, pro hru na elektroakustickou kytaru a pro sport různých odvětví. Byla jsem přijata i do ping pongového oddílu naší tělovýchovné jednoty (čítajícího 6 členů), a to už je co říci, neb mé forhendové plácání do míčku by čínští šampióni jen těžko nazvali stolně-tenisovým. 

Co mě nejvíc dostane:
Manžel. Proto, že mě má rád a jak mě má rád. 

Z rozhlasové pavlače aneb Víte, co se o Vás říká?
Nevím, ale soudě dle desorientace, kterou chronicky trpím, se o mně může mluvit jedině v souvislosti s ní. Ztratím se kdykoli a kdekoli. I v budově rozhlasu už k tomu došlo. 

redakce: moderátoři  

E-mail: Michaela.Erne@rozhlas.cz

Autor:  Michaela van Erne

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace