Michaela van Erne

Michaela van Erne - Foto: Tomáš Novák

Michaela van ErneFoto: Tomáš Novák

moderátorka

Víkendový Odpolední Radiožurnál  

Znamení:
Lev (1976) 

Životní motto:
Všechno je jinak 

Co dělám v rozhlase:
Snažím se přispět svojí troškou do mlýna k tomu, aby se informace, které pro vás pečlivě zpracovali kolegové (nebo já), dostaly k vašim uším co nejrychleji a bez much :-) A to každý pátek od 20 a každý víkend od 14 hodin na Radiožurnálu. Moc mě to baví a vážím si toho, že posloucháte… 

Před rozhlasem:
Na mě pokaždé dýchne kouzlo věků přenesené do jediného okamžiku – historie v dnešku. A také množství kanceláří, ve kterých pracuje množství lidí na tom, co se pak ve vysílání zdá být jednoduchým a samozřejmým. Před rozhlasem cítím obdiv. 

Co mě baví:
Tři českoslovenští vlčáci, kteří jsou kontraproduktivní jednotkou naší domácnosti – Shargoo, Voodoo a Boojaheela, studium vlků, jízda na koni (nehorázně na něm plandám), vášeň pro psaní článků a brakové literatury, čtení knížek, pro hru na elektroakustickou kytaru a pro sport různých odvětví. Byla jsem přijata i do ping pongového oddílu naší tělovýchovné jednoty (čítajícího 6 členů), a to už je co říci, neb mé forhendové plácání do míčku by čínští šampióni jen těžko nazvali stolně-tenisovým. 

Co mě nejvíc dostane:
Manžel. Proto, že mě má rád a jak mě má rád. 

Z rozhlasové pavlače aneb Víte, co se o Vás říká?
Nevím, ale soudě dle desorientace, kterou chronicky trpím, se o mně může mluvit jedině v souvislosti s ní. Ztratím se kdykoli a kdekoli. I v budově rozhlasu už k tomu došlo. 

redakce: moderátoři  

E-mail: Michaela.Erne@rozhlas.cz

Autor:  Michaela van Erne

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Autoři se mohou hlásit do 33. ročníku Prix Bohemia Radio. Vítěze ocení také Visegrádská čtyřka

Autoři původní rozhlasové tvorby se mohou až do 16. ledna 2017 hlásit do 33. ročníku festivalu Prix... . Nová soutěžní kategorie vznikla díky podpoře Mezinárodního visegrádského fondu, který pro aktuální...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2016 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace