Miloslav Hamřík

Miloslav Hamřík - Foto: Matěj Pálka

Miloslav HamříkFoto: Matěj Pálka

odborný redaktor – social media editor

Znamení:
Střelec (1979) 

Životní motto:
Klišé na druhou: Co tě nezabije, to tě posílí 

Co dělám v rozhlase:
Snažím se sblížit svět sociálních sítí spolu s chodem Radiožurnálu a posunout tak blíž rozhlas k posluchačům na internetu a názor posluchačů více prosadit ve vysílání. Čeká mě zřejmě mnoho bojů a bitev nejen na internetu, ale když bude nejhůř, vzpomenu na motto. 

Před rozhlasem:
Jako mladistvý intelektuál (ehm…) jsem se stal elektronikem mechanikem pro organizační a výpočetní techniku. Posléze jsem deset let pracoval v IT sektoru jako správce počítačových sítí a ve volném čase jsem promítal na tanečních akcích jako VJ. Z Brna jsem v roce 2009 přesídlil do Prahy a změnil obor. Po rychloškole v Aha! jsem prošel redakce a weby Profitu, Týdnu.cz a E15.cz. Spojením IT s novinařinou a přidáním kapky komunikace jsem se nakonec stal (snad) ideálním kandidátem na současnou pracovní pozici. 

Co mě baví:
Baví mě sociální sítě, lidi, focení, taneční hudba, netaneční hudba, poker, vjing, psaní a spousta věcí, které jsem pravděpodobně ještě nezkusil. 

Co mě vždycky dostane:
Dobrý film, ideálně sci-fi, dobrá hudba, česká politika, upřímnost, vtip, cestování, víno, další hříšné neřesti a samozřejmě jídlo. Nesnáším výpadky konektivity u internetu a lež, to pak měním i barvu v obličeji. 

Z rozhlasové pavlače: (aneb víte, co se o Vás říká?)
Je tady někdo novej na ty Facebooky… Tedy doufám, že nic horšího :D 

redakce: web a sociální sítě 

E-mail: Miloslav.Hamrik@rozhlas.cz

Autor:  Miloslav Hamřík  (kombajn)

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas