Michaela van Erne

Michaela van Erne - Foto: Tomáš Novák

Michaela van ErneFoto: Tomáš Novák

moderátorka

Víkendový Odpolední Radiožurnál  

Znamení:
Lev (1976) 

Životní motto:
Tomu, kdo dává v životě lásku, dává láska život. 

Co dělám v rozhlase:
Moderuji:-) S chutí a náruživostí sobě vlastní. Stále, po všech těch letech, si vážím toho, že tu můžu být. Protože „tu“ znamená s Vámi. A to každý víkend víkend od 14 do 18 hodin. Děkuji za to, že jste se mnou. 

Před rozhlasem:
Na mě pokaždé dýchne kouzlo věků přenesené do jediného okamžiku – historie v dnešku. A také množství kanceláří, ve kterých pracuje množství lidí na tom, co se pak ve vysílání zdá být jednoduchým a samozřejmým. Před rozhlasem cítím obdiv. 

Co mě baví:
učit se od svých tří československých vlčáků - Voodoo, Booji a Daliho, jak obyčejně žít na neobyčejné planetě. Jak se radovat z toho, co je a opouštět to, co bylo, nebo očekávat to, co by mohlo být. Je to ryzost života v přítomném okamžiku. Bytí bez masky a předsudků. Je to cesta k bytí lepším člověkem. Ráda o tom píšu příběhy a knížky. Stejně tak mě baví skládat muziku a hrát. Jsem hrdou součástí rozhlasové kapely BBB. 

Co mě nejvíc dostane:
Manžel. Proto, že mě má rád a jak mě má rád. 

Z rozhlasové pavlače aneb Víte, co se o Vás říká?
Nevím, ale soudě dle desorientace, kterou chronicky trpím, se o mně může mluvit jedině v souvislosti s ní. Ztratím se kdykoli a kdekoli. I v budově rozhlasu už k tomu došlo. 

redakce: moderátoři  

Autor:  Michaela van Erne

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas