Lenka Vahalová

Lenka Vahalová - Foto: Khalil Baalbaki

Lenka VahalováFoto: Khalil Baalbaki

moderátorka, S vámi v Praze

Znamení:
Kozoroh 

Životní motto:
Užívat si života!  

Co dělám v rozhlase:
Pro Regina DAB Praha připravuji každý týden rozhovor s osobností do pořadu S vámi v Praze. Povídala jsem si třeba s režisérem Jiřím Menzelem, hercem Janem Budařem, zpěvačkou Klárou Vytiskovou, hercem Marošem Kramárem, překladatelem Martinem Hilským, zpěvačkou Martou Kubišovou nebo jazzmanem Robertem Balzarem. Kromě toho moderuji na Regina DAB Praha proudové vysílání. Třeba víkendové od 10:00 do 19:00. V rámci Českého rozhlasu občas zaskočím i na Radiožurnál nebo na Český rozhlas Region Praha a střední Čechy. 

Před rozhlasem:
Vystudovala jsem herectví a moderování na VOŠ herecké v Praze a pak jsem ještě pokračovala na DAMU. Spolupracovala jsem s TV Prima, do roku 2009 jsem pracovala ve zpravodajství TV Nova a ještě předtím jsem moderovala na Rádiu Jizera a na internetové televizi. Moderuji společenské akce, festivaly, tiskové konference, veletrhy atd. Miluji cestování. Největší láskou jsou Národní parky Jasper a Banff v Kanadě, sever Vietnamu, New York a taky Krkonoše v Česku a Belianské Tatry na Slovensku. 

Co mě baví:
Baví mě toho dost a hlavně to, co je nové a co mě obohacuje, což je právě zmíněné cestování. Do všeho se vrhám po hlavě. Jednodušší otázka by možná byla, co mě nebaví. Nebaví mě nuda, promarněný den a dlouhé cesty autobusem. 

Lenka Vahalová a Maroš Kramár - Foto: Jana Kudláčková

Lenka Vahalová a Maroš KramárFoto: Jana Kudláčková

Cestovatelka Lucie Radová a Lenka Vahalová - Foto: Martin Čuřík

Cestovatelka Lucie Radová a Lenka VahalováFoto: Martin Čuřík

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas