Lenka Vahalová

Lenka Vahalová - Foto: Khalil Baalbaki

Lenka VahalováFoto: Khalil Baalbaki

editorka, moderátorka, redaktorka dopravního zpravodajství

Znamení:
Kozoroh 

Životní motto:
Užívat si života!  

Co dělám v rozhlase:
V Českém rozhlase Regina moderuji Večer s Reginou a víkendové vydání talk show S vámi v Praze. V Zelené vlně informuji řidiče o aktuální dopravní situaci a zpracovávám do vysílání telefonáty našich zpravodajů z terénu, z linky 800 12 20 12.  

Před rozhlasem:
Vystudovala jsem Dramatické umění a moderování na soukromé herecké škole v Praze. Spolupracuji s TV Prima, do roku 2009 jsem pracovala ve zpravodajství TV Nova a ještě předtím jsem moderovala na Rádiu Jizera a na internetové televizi. Moderuji společenské akce, eventy, tiskové konference, veletrhy atd. Miluji cestování, namátkou zmíním tajemný Jemen, rozmanitou Namibii, šťavnatou Srí Lanku nebo nedotčený ostrov v Indickém oceánu - Socotru… Aktuálně připravuji pilotní díl pořadu o cestování. Nejdůležitější na mé práci je to, že mě baví.  

Co mě baví:
Baví mě toho dost a hlavně to, co je nové a co mě obohacuje, což je právě zmíněné cestování. Do všeho se vrhám po hlavě. Jednodušší otázka by možná byla, co mě nebaví. Nebaví mě nuda, promarněný den a dlouhé cesty autobusem.  

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace