Petr Zajíček

Petr Zajíček ve studiu - Foto: Khalil Baalbaki

Petr Zajíček ve studiuFoto: Khalil Baalbaki

moderátor

Pocházím z Tábora, kde jsem také sbíral svoje první moderátorské zkušenosti. Posléze jsem se přesunul do Rádia Prácheň v Písku, rozjížděl jsem první soukromé rádio v Táboře - Rádio Faktor Tábor a v roce 2001 jsem vyhrál konkurz na moderátora Prima jízdy - TV PRIMA, kde jsem působil do roku 2006.  

Příchodem do Prahy jsem získal i angažmá v Českém rozhlase Regina, dnes Regina DAB Praha, kde působím dodnes. Momentálně v odpoledním vysílání. 

Jsem svobodný, mám rád dobré jídlo, víno, whisky. Ve svém volném čase rád navštěvuji koncerty (U2, Rolling Stones, Simply Red, Joe Cocker, Deep Purple....), kino (filmy Pedra Almodóvara nebo Quentina Tarantina - v poslední době taky Christophera Nolana - Počátek, Temný rytíř nebo Dunkerk. 

V poslední době jsem si zamiloval Srí Lanku, kterou jsem již dvakrát navštívil a zjišťuji, že se budu muset častěji z Evropy posouvat dál do světa - tedy samozřejmě v rámci možností. Kromě toho se rád občas vydávám na kolo do zahraničí. Tady ovšem raději zůstávám v Evropě (Itálie, Chorvatsko, Francie). 

Životní motto: "Všechno zlé je k něčemu dobré" a "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš", ale to už jsem porušil, takže ho možná nahradím mottem "Nikdy neříkej nikdy". 

Kryštof Michal, zpěvák kapely Portless, a Petr Zajíček - Foto: Jana Kudláčková

Kryštof Michal, zpěvák kapely Portless, a Petr ZajíčekFoto: Jana Kudláčková

Petr Zajíček a Jitka Zelenková - Foto: Jana Kudláčková

Petr Zajíček a Jitka ZelenkováFoto: Jana Kudláčková

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace