Petr Zajíček

Petr Zajíček - Foto: Khalil Baalbaki

Petr ZajíčekFoto: Khalil Baalbaki

moderátor

S vámi v Praze 

Pocházím z Tábora, kde jsem také sbíral svoje první moderátorské zkušenosti. Posléze jsem se přesunul do Rádia Prácheň v Písku, rozjížděl jsem první soukromé rádio v Táboře - Rádio Faktor Tábor a v roce 2001 jsem vyhrál konkurz na moderátora Prima jízdy - TV PRIMA, kde jsem působil do roku 2006.  

Příchodem do Prahy jsem získal i angažmá v Českém rozhlase Regina, kde působím dodnes. Momentálně v odpoledním vysílání a pořadu S Vámi v Praze, což je hodinový rozhovor s osobností, čímž se mi opět navrátil formát, který jsem vždycky rád dělal. 

Jsem svobodný, mám rád dobré jídlo, víno, whisky. Ve svém volném čase rád navštěvuji koncerty (U2, Rolling Stones, Simply Red, Joe Cocker, Deep Purple....), kino (filmy Pedra Almodóvara nebo Quentina Tarantina - v poslední době taky Christophera Nolana - Počátek nebo Temný rytíř).  

V poslední době jsem si zamiloval Srí Lanku, kterou jsem již dvakrát navštívil a zjišťuji, že se budu muset častěji z Evropy posouvat dál do světa - tedy samozřejmě v rámci možností. Kromě toho se rád občas vydávám na kolo do zahraničí. Tady ovšem raději zůstávám v Evropě (Itálie, Chorvatsko, Francie). 

Životní motto: "Všechno zlé je k něčemu dobré" a "Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš", ale to už jsem porušil, takže ho možná nahradím mottem "Nikdy neříkej nikdy". 

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace