Jan Rosák

Jan Rosák - Foto: Khalil Baalbaki

Jan RosákFoto: Khalil Baalbaki

moderátor

Tandem
Šťastnou cestu 

Co dělám v rozhlase: 

Na vlnách Českého rozhlasu Region zvu každý den v 9 hodin známé a významné osobnosti k mikrofonu své talk show Tandem a každý pátek po 13. hodině zvu posluchače Dvojky na procházku Šťastnou cestou

Před rozhlasem: 

Narodil jsem se v malém moravském městečku Ivanovice na Hané. Po přestěhování do Prahy zde dokončil základní a střední školu a bohužel nedostudoval práva. Za rozhlasový mikrofon jsem poprvé usedl v roce 1971. O pět let později jsem začal namlouvat "šoty" do Televizních novin Československé televize. 

Do srdcí diváků jsem se zapsal zejména díky televizním pořadům Videostop, Studio Rosa, Magion, Bingo nebo Riskuj! Třikrát jsem vyhrál ve své kategorii anketu popularity TýTý. V současné době jsem se k soutěži Videostop vrátil, ovšem na TV Barrandov. 

Kromě těchto pravidelných relací má za sebou uvádění jednorázových show, jako volba Miss ČR, Miss desetiletí, Fotbalista roku, Sportovec roku, Zlatá mříž, Anno atd. 

Co mě baví: 

Mezi mými koníčky "vede" jednoznačně sport, a to v mnoha podobách. Mezi nimi pak hlavně tenis (nejčastěji na různých turnajích známých osobností), automobilové závody na okruzích a fotbal. Jsem člen prestižního klubu AMFORA. 

Jsem ženatý, mám dvě dcery a žiji v Mníšku pod Brdy. 

E-mail: jan.rosak@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Betlémské světlo bude zářit i v Českém rozhlase

Betlémské světlo, které skauti po naší republice rozvážejí již pětadvacet let, dorazí v pondělí 22....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2014 Český rozhlas