Tereza Čistotová

Tereza Čistotová - Foto: Khalil Baalbaki

Tereza ČistotováFoto: Khalil Baalbaki

manažerka komunikace

V Českém rozhlase Region působím na pozici manažerka komunikace. Po vystudování SPŠ sdělovací techniky /obor obraz a zvuk/ jsem věděla, že média všeho druhu jsou mojí srdeční záležitostí. 

V rámci studia jsem spolupracovala se zahraničním vysíláním Český rozhlas 7 - Radio Praha na pozici produkční, což mě ještě více utvrdilo v tom, že práce v rozhlasovém médiu je tou správnou volbou. 

Jsem člověk, co rád cestuje a podniká zajímavé cesty po světě. V roce 2010 jsem na tři měsíce odcestovala v rámci studií na vysoké škole do Jihoafrické republiky. Tato cesta byla mou nejzajímavější a do dnešní doby na ni velmi pozitivně vzpomínám. Vidět na vlastní oči slony a žirafy pasoucí se na louce, či hrochy a lachtany v oceáně je věcí, na kterou se skutečně nedá zapomenout. 

Další mojí vášní je můj temperamentní pejsek Maya (Jack Russel teriér), neprofesionální sdružení roztleskávaček Ice Ladies středočeského hokejového klubu HC Čerti Křepenice a mnoho dalších aktivit, které podnikám se svými blízkými přáteli. 

Uvědomuji si, že život je plný výzev, ráda je přijímám. Člověk je na světě pouze jednou a povinností každého z nás je si ho naplno užívat. ;-) 

Film, co mě stále baví: Trilogie Slunce seno… Nejpovedenější scény z prostředí Itálie, prostě Češi jako vyšití. A ze současnosti se ráda zasměji u seriálů The Big Band Theory, Jak jsem poznal Vaši matku a Simpsonovi. 

Hudba, kterou mám rád: Miluji veškerou hudbu. Od dechovky na mysliveckém plese, až po hity na letních parketech diskoték. 

Kniha, u které nikdy neusnu: Jak již vyplývá z mých předchozích řádků, jakýkoliv průvodce. Ať už se jedná o putování savanou, tak i krásami Paříže, Berlína, Říma či nespoutané přírody Norska. 

Motto: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet. 

E-mail: tereza.cistotova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Český rozhlas spouští svoji první HbbTV aplikaci

Český rozhlas nabídne od 11. 1. nově poslech z audioarchivu pomocí interaktivní HbbTV aplikace. Stává...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas