Václav Kuba

Václav Kuba - Foto: Martin Čuřík

Václav KubaFoto: Martin Čuřík

moderátor

Co dělám v rozhlase: 

Jako víkendový moderátor se snažím, abyste ráno vstávali s optimismem a dobrou náladou, nebo abyste si kávu po obědě vychutnávali o něco déle. Pokud možno v naší společnosti. 

Před rozhlasem: 

Měl jsem obrovské štěstí, že jsem si mohl vyzkoušet spoustu různých profesí. Na všechny moc rád vzpomínám! Několik let jsem třeba učil na základní škole v Kostelci nad Černými lesy, na místním zámku jsem byl korektorem několika časopisů a redaktorem webu. Téměř čtyři roky jsem taky působil v České televizi, v oddělení Nových médií, a aktuálně pracuju v jedné holešovické reklamní agentuře, kde se starám o sociální sítě. 

Co mě baví: 

Teď hlavně práce v rozhlase! Je pro mě úplně nová a má neuvěřitelné kouzlo. Hodně mě baví divadlo, jak pasivně, tak aktivně - proto hraju v amatérském divadelním souboru Exce(e)s z Říčan. A ohromnou radost mi dělá i naše rok a půl stará dcerka. S ní se člověk opravdu nenudí. Občas se snažím o náznak sportu nebo nějakou turistiku, ale stejně u mě nakonec vyhraje, když nikam nemusím, venku je třeba plískanice a můžu se jen tak zašít doma s dobrou knížkou.  

E-mail: vaclav.kuba@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas