Soňa Jindrová

Soňa Jindrová - Foto: Khalil Baalbaki

Soňa JindrováFoto: Khalil Baalbaki

zprávařka

Co dělám v rozhlase: 

Na Regionu a Dvojce pracuji jako zprávařka, jinak jsem publicistka tělem i duší. Můj hlas jste od roku 2000 mohli slyšet snad ve všech pořadech, které jsme vysílali. Aktuálně připravuji Region expres, reportáže do pořadů Máme rádi střední Čechy, Tady to znám s Pavlem Vítkem a ze všeho nejraději jezdím k vám, našim posluchačům, na nejrůznější akce, ze kterých se živě hlásím do vysílání a reportuji o tom, co se u vás děje. 

Před rozhlasem: 

Po humanitním gymnáziu jsem hrála v divadle v Karlových Varech, poté prošla mnoha profesemi od prodavačky v potravinách přes pošťačku, servírku a zprávařku v soukromém rádiu Profil v Pardubicích (dnes už neexistujícím) až po tiskovou mluvčí města Přelouče. Dálkově jsem studovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Těsně před státnicemi se mi ve 34 letech narodila dcera. 

Co mě baví: 

Nade vše miluji své děti a celou svou rodinu. Jakmile máme sebemenší chviličku, jdeme s naší labradorkou Bellou do lesa, na výlet, lyže, brusle, kolo, plavání apod. Všichni jsme poměrně „akční“, takže televize a podobné „záliby“ u nás moc nejedou. Máme taky menší hospodářství, takže se věnujeme našemu zvířectvu. 

Stále vařím. A stále ještě ráda. Vymýšlím nové a nové recepty v rámci našich potravinových alergií, aby se nám jídelníček alespoň trochu obměňoval. Je to náročné, ale je to výzva. 

E-mail: sona.jindrova@rozhlas.cz

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Český rozhlas spouští svoji první HbbTV aplikaci

Český rozhlas nabídne od 11. 1. nově poslech z audioarchivu pomocí interaktivní HbbTV aplikace. Stává...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas