Zpravodajství

Zpravodajové Českého rozhlasu jsou profesionálové, kteří pro vás vysílají nejrychlejší ověřené informace ze všech míst, kde se něco důležitého děje. Slyšíte je hlavně na Radiožurnálu a ve vysílání dalších celoplošných a regionálních stanic.

Srdcem je pracoviště newsroom v Praze, kam se sbíhají všechny zprávy a reportáže od redaktorů ze všech krajů Česka a také od zahraničních zpravodajů, kterých má Český rozhlas nejvíc z českých médií.

Jan Pokorný

ředitel Zpravodajství

Zpravodajské stanice

Radiožurnál
Moderní zpravodajsko-publicistická stanice, příjemná k poslechu všem cílovým skupinám. Ve svém vysílání se soustřeďuje na okamžité a rychlé zpravodajství, které se prolíná celým dnem a má přednost před jakýmkoliv naplánovaným programem. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.
Plus
Nová analyticko-publicistická stanice pro náročné posluchače. Nabízí komentáře, rozhovory, analýzy, vědecké magazíny a diskusní pořady.

Zákulisí Českého rozhlasu

Z rozhlasu

Reakce generálního ředitele Českého rozhlasu na výroky předsedy SPD Tomia Okamury

Český rozhlas se důrazně ohrazuje proti lživým tvrzením předsedy SPD Tomia Okamury, která politik zveřejnil... . Český rozhlas je zcela nezávislý, objektivní a nestranný a plní tím svoje poslání média veřejné služby....

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace