2. února  2013 v 19:30  rubrika: Hovory o víře

S Jitkou Drahokoupilovou na téma Nezoufejme, doufejme!

Východ Slunce nad přístavem Sulina - Foto: Jana Šustová

Východ Slunce nad přístavem SulinaFoto: Jana Šustová

S Jitkou Drahokoupilovou svedla Karla Vepřeka dohromady náhoda. Přišel mu e-mail od posluchačky a její jméno mu bylo povědomé. Vybavil si, že je to někdo, koho kdysi – před více než dvaceti lety – znal z určitých evangelických kruhů.

Z jejich mailové korespondence posléze vyplynulo, že by se ráda se svou životní zkušeností také podělila s posluchači. A tak je hostem Hovorů o víře. 

Pořad s hudbou (pouze k poslechu): 

 

Karel Vepřek hovoří s Jitkou Drahokoupilovou o její životní zkušenosti, která by se dala charakterizovat slovy „Nezoufejme, doufejme!“.

Vložit na svůj web

Pořad bez hudby (k poslechu i ke stažení): 

 

Karel Vepřek hovoří s Jitkou Drahokoupilovou o její životní zkušenosti, která by se dala charakterizovat slovy „Nezoufejme, doufejme!“.

Vložit na svůj web

Autor:  Karel Vepřek

Nové články v rubrice

 • 30. března  2013 v 22:10     Audio  rubrika: Hovory o víře

  Co to je „náboženské kutilství"?

  Co to je „náboženské kutilství"? Neměly by tradiční církve více zapracovat na marketingu? I na to se Naděžda Hávová ptá religionisty, docenta Pavla Hoška.

   
 • 24. února  2013 v 19:30     Audio  rubrika: Hovory o víře

  S Karlem Vepřekem o tématech pořadů Hovory o víře

  Tentokrát je hostem pořadu Hovory o víře jeho dlouholetý autor Karel Vepřek, dnes ovšem na druhé straně mikrofonu. Hovoří o tom, jaký má vztah k tématům, která svým posluchačům po několik let představoval.

   
 • 16. února  2013 v 19:30     Audio  rubrika: Hovory o víře

  Jaroslav Jeroným Neduha a Balada číslo 1

  Hostem Karla Vepřeka je písničkář, výtvarník a skladatel extemporista Jaroslav Jeroným Neduha. Příležitostí k rozhovoru byla jeho nedávná vydaná, ztracená a znovu nalezená nahrávka z roku 1981 s kapelou Mezanin.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas